طراحی سایت


امکانات طراحی سایت شرکتی

همانطور که می دانید دنیا دنیای اینترنت و تکنولوژی می باشد. افراد برای ارائه خدمات و محصولات همچنین معرفی کسب و کار خود وارد دنیای مدرن اینترنت می شوند طراحی سایت یکی از این امکانات برای ورود به دنیای مدرن می باشد. شما می توانید اگر خدماتی را ارائه می دهید و صاحب شرکتی می باشید با طراحی سایت شرکتی خدمات خود را برای افراد معرفی کنید تا افراد بیش تری را با حوزه کاری خود آشنا کنید. امکانات طراحی سایت شرکتی می تواند بسیاری از موارد را در بر بگیرد و فضای کاملا امن و راحتی را برای افراد مهیا سازد ما در بخش بعدی به امکانات طراحی سایت شرکتی می پردازیم.

طراحی سایت

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

تبلیغات با استفاده از طراحی سایت شرکتی بسیار به صرفه تر همچنین دارای بازدهی بالایی می باشد در تبلیغات سنتی بسیار هزینه ی بالایی را شامل می شوند اما در تبلیغات مدرن هم هزینه ی آن بسیار به صرفه می باشد هم بازدهی بالایی را دریافت می کنند.همانطور که گفتیم طراحی سایت شرکتی دارای امکانات و ویژگی هایی می باشند که ما در این بخش آن ها را برای شما بیان می کنیم عبارتند از:
• ایجاد صفحه تماس با ما
یکی از مهمترین ویژگی های طراحی سایت شرکتی داشتن بخش تماس با ما است. که باید با قرار دادن اطلاعات تماس کسانی که می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند به راحتی با اطلاعات تماس شما دسترسی پیدا کنند. همچنین سعی کنید تا اطلاعات تماس خود را در جلوی دید بازدید کننده قرار دهید تا مشتریان برای پیدا کردن آن دچار مشکلی نشوند.
• بخش درباره ی ما
بخش درباره ی ما یکی دیگر از بخش های مهم در ویژگی های طراحی سایت شرکتی می باشد که با قرار دادن رزومه ای از سابقه کاری شرکت و خدماتی که شرکت ارائه می دهد را برای آشناییت افراد قرار دهید.
• بخش سوالات متداول
در این بخش شما می توانید با قرار دادن بخش سوالات متداول برای افراد این امکان را فراهم کنید تا سوال های ذهن خود را مطرح کرده و پاسخ آن ها را دریافت کنند.
• داشتن سرعت طراحی سایت بالا
یکی دیگر از ویژگی های طراحی سایت شرکتی که بسیار مهم می باشد سرعت بالای سایت می باشد یکی از مهمترین عوامل موجود در طراحی سایت در نظر کاربران می باشد که اگر مشتریان شما هنگام ورود به سایت با سرعت کم رو به رو شوند سایت شما را بسته و به سراغ سایت های دیگری می روند.
• داشتن گرافیک عالی
داشتن گرافیک عالی و متناسب با کسب و کار مربوطه در ذهن بازدید کننده بسیار تاثر گذار می باشد هنگام ایجاد سایت حتما به گرافیک و رنگ بندی که اصلی ترین ویژگی های طراحی سایت شرکتی می باشد توجه کنید.
• داشتن لینک شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی جزو مواردی است که افراد به وجود لینک های شبکه اجتماعی اهمیت بسیاری قائل می شوند چرا که اکثر افراد در شبکه های اجتماعی دارای صفحات شخصی می باشند برای همین دوست دارند تا از شبکه های اجتماعی هم شما را دنبال کنند.همچنین وجود شبکه های اجتماعی می تواند به افزایش ترافیک سایت هم کمک ویژه ای کند.
• ارائه محتوای عالی و مفید
با قرار دادن محتوایی که برای افراد مفید باشد و پاسخ نیاز های آنان را دهند بسیار حائز اهمیت می باشد محتوای شما باید به دور از حاشیه همچنین مرتبط با کسب و کارتان باشد.
• گالری
مورد دیگر از ویژگی های طراحی سایت شرکتی بخش گالری می باشد. تصاویری از محصولات ، خدمات ارائه شده همچنین محیط شرکت و ... در نظر بازدید کنندگان بسیار جذاب می باشد.با قرار دادن تصاویری از موارد ذکر شده طراحی سایت شرکتی شما ، از محبوبیت ویژه ای برخوردار خواهد شد.
• بخش اخبار و مقالات
در این قسمت در طراحی سایت شرکتی هم می توانید با قرار دادن اخبار و مقالات شرکت تغییرات و یا مواردی که اضافه شده است را در اختیار افراد قرار دهید.
• ریسپانسیو بودن طراحی سایت
یکی دیگر از ویژگی های طراحی سایت شرکتی که حتما در طراحی سایت شرکتی باید رعایت کنید ، نمایش در موبایل و تبلت بدون هیچ مشکلی می باشد.
• سئو و بهینه سازی
اگر می خواهید که افراد بسیار زیادی جذب سایت همچنین کسب و کار شما شوند ، سئو و بهینه سازی خود را بالا ببرید بالا بردن سئو و بهینه سازی یکی از مهمترین موارد دیگر از ویژگی های طراحی سایت شرکتی می باشد بالا رفتن سئو و بهینه سازی مستلزم این است که شما باید طبق قوانین گوگل کارهایی بر روی سایت خود انجام دهید تا از نظر گوگل محبوب شده سپس در اولویت خود قرار دهند تا در نهایت در نتایج جستجوی افراد بروید.
• ایجاد فرم های اختصاصی
امکان وجود فرم در طراحی سایت می تواند کمک ویژه ای را هم به شما هم به کاربران کند فرم هایی مانند ثبت نام ، استخدام ، پذیرش نمیندگی.همچنین می توان ویژگی های دیگری را برای طراحی سایت شرکتی در نظر گرفت مانند:
• چند زبانه کردن سایت
• صفحه مربوط به توضیحات گارانتی
• صفحه مربوط به شرایط نمایندگی

طراحی سایت

انجام طراحی سایت

برای این که کسب و کار شما رونق پیدا کنند همچنین اگر می خواهید افراد بیش تری با کسب و کار شما آشنا شوند باید تبلیغات وسیعی را در این راستا انجام دهید تبلیغات های مدرن که افراد زیادی را در بر گرفته است برای انجام طراحی سایت باید برنامه ریزی داشته باشید تا بر اساس برنامه ریزی های دقیق پیش بروید قبل از شروع به طراحی سایت باید مواردی را در نظر بگیرید که با استفاده از آن موارد در این مسیر قدم بردارید.در مورد انجام طراحی سایت که مناسب کسب و کار و خدماتی که ارائه می دهید می باشد تحقیق کنید ببینید اصلا چه طراحی سایت مناسب با کسب و کار شما می باشد؟ 1. طراحی سایت شرکتی 2. طراحی سایت فروشگاهی 3. طراحی سایت شخصی .در مورد مشتریان خود برای انجام طراحی سایت تحقیق و بررسی کنید : پس از این که متوجه شدید کدام سایت مناسب کسب و کار شما می باشد حال نوبت به تحقیق و بررسی درباره ی مشتریان همچنین خواسته ها و نیازهای آن ها می باشد تا راحت تر با توجه به شناخت مشتریان در مسیر خود قدم بردارند.
هزینه ای که می خواهید برای انجام طراحی سایت صرف کنید را مشخص کنید.
تحقیق و بررسی انواع سیستم و زبان های برنامه نویسی
تحقیق و بررسی شرکت های مختلف طراحی سایت و انتخاب یکی از شرکت ها
انتخاب طرح مناسب برای انجام طراحی سایت خود
طراحی سایت شرکتی چقدر زمان می برد؟برای داشتن طراحی سایت شرکتی نمی توان یک زمان ثابتی را بیان کرد چرا که بستگی به امکاناتی که مشتری می خواهد دارد اما حدودا این پروسه یک ماه طول می کشد.که باز با توجه به قابلیت های در خواستی این زمان کم و زیاد می شود.تفاوت میان طراحی سایت فروشگاهی با طراحی سایت شرکتی چیست؟در طراحی سایت فروشگاهی به فروش محصول به صورت آنلاین و توسط درگاه های پرداخت انجام می شود. اما در طراحی سایت شرکتی به ارائه و معرفی خدماتی که شرکت مورد نظر انجام می دهند می پردازند.مزیت های طراحی سایت شرکتی چیست؟طراحی سایت شرکتی مانند ویترینی برای شرکت شما می باشد که بدون هیچ محدودیت زمان و مکانی به معرفی شرکت شما می پردازند.

طراحی سایت

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید