طراحی سایت


بررسی انواع طراحی سایت

اگر شما به فکر داشتن یک سایت وطراحی سایت هستید ویا می خواهید دلنوشته های خودرا با دیگران به اشتراک بگذارید و تصمیم گرفته اید کار طراحی سایت خودرا به یک مرکز مناسب بسپارید بهتر است در ابتدای کار با انواع طراحی سایت ها آشنا شوید. اصول مدیریت طراحی سایت را مطالعه نمایید تا با روش های مدیریت وب سایت آشنا شوید.

طراحی سایت

طراحی سایت شرکتی

در کل می توان گفت طراحی سایت شرکتی با هدف معرفی کالا وخدمات و معرفی محصولات یک شرکت طراحی می شوند. اغلب شرکت ها برای پیشیبرد کار خود به سمت داشتن سایت شرکتی می روند پس یکی از امتیاز شرکت ها داشتن یک سایت شرکتی است که یک پلتفرم در دنیای اینترنت به حساب می آید برای ارائه محصولات وخدمات یک شرکت.

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی

در حقیت طراحی سایت فروشگاهی راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی است در طراحی سایت فروشگاهی گام اول این موضوع است که طراح سایت باید خود را به جای مشتری قرار دهد که به محض وارد شدن به سایت چه انتظاری از سایت دارد و داشتن یک دامنه ونام سایت کوتاه برای طراحی سایت فروشگاهی یک مزیت محسوب می گردد چرا که نام سایت به راحتی در ذهن مخاطب نقش می بندد در طراحی سایت فروشگاهی مسیر خرید برای کاربر باید کاملا واضح ومشخص باشد.

طراحی سایت

طراحی سایت خبری

در کل طراحی سایت خبری درزمینه خبر رسانی فعالیت انجام می دهند .یکی از بارزترین خصوصیات این وب سایت بار گذاری اخبار در کوتاه ترین زمان ممکن است در طراحی سایت خبری قابلیت دسته بندی اخبار تقسیم بندی های مختلف فراهم شده است بخش آرشیو خبر و... ارائه نسخه پی دی اف خبر می تواند از امکانات وب سایت خبری باشد.

طراحی سایت

وبلاگ در طراحی سایت

تقریبا می توان به آن دفترچه خاطرات آنلاین نیز گفت وبلاگ تشکیل شده از وب به معنی شبکه جهانی و لاگ به معنی فایل است وبلاگ برای اطلاع رسانی طراحی می شود و وب سایت برای ارائه خدمات طراحی می شود در وبلاگ امکان ارائه خدمات آنلاین وجود ندارد.

طراحی سایت

انواع طراحی سایت شخصی

از مزایای طراحی سایت شخصی به اشتراک گذاری افکار ونظرات شخصی خود با دیگران است البته دیدگاه های مختلفی در رابطه با سایت های شخصی وجود دارد. عده ای از طراحی سایت شخصی به عنوان یک رزومه شخصی یاد می کنند وحتی ممکن است راهی برای کسب درآمد باشد .حتی ممکن است این سایت ها پایگاهی خبری برای طرفداران خود باشد که کاربر را جذب نماید و در این نوع طراحی سایت باید ایده وطرح مناسب برای جذب مشتری باشد .

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه