طراحی سایت


لازمه ی فروشگاه اینترنتی

امروزه برای بیش تر دیده شدن کسب و کارها اقدام به طراحی سایت می کنند تا خود را به دنیای مدرن وارد کرده خدمات و محصولات خود را بیش تر به افراد معرفی کنند.امروزه علاوه بر مراجعه به فروشگاه فیزیکی و... می توانید با سر زدن به اینتزنت و چرخی در سایت ها هم اقدام به خرید کنید شما با فروشگاه های آنلاین زیادی رو به رو خواهید شد که به فروش محصولات با تنوع زیادی می پردازند اگر صاحب فروشگاهی هستید ، می خواهید اقدام به راه اندازی سایت فروشگاهی کنید قبل از راه اندازی سایت باید با لازمه ی فروشگاه اینترنتی آشنا شوید. با ما همراه باشید تا بیش تر با لازمه ی فروشگاه اینترنتی مهم آشنا شوید.هر سایت فروشگاهی باید امکانات مهمی را داشته باشد تا مورد رضایت کاربران قرار گیرد امکاناتی که به راحتی هر چه بیش تر بازدید کنندگان کمک می کند ما در این بخش به لازمه ی فروشگاه اینترنتی می پردازیم با ما همرا باشید تا با دانستن لازمه ی فروشگاه اینترنتی بهترین سایت را ایجاد کنید و در اختیار کاربران قرار دهید.
• بخش جستجوی پیشرفته
یکی از لازمه ی فروشگاه اینترنتی بخش جستجوی پیشرفته می باشد. ّدر این قسمت بازدید کننده می تواند با جستجوی پیشرفته محصول یا عبارتی که در نظر خود دارد را به راحتی به بخش مورد نظر دسترسی پیدا کنند.
• فیلتر کردن
اگر در بعضی سایت ها مانند دیوار یا دیجی کالا مشاهده کرده باشید که بخشی به عنوان فیلتر کردن قرار داردفیلتر کردن یکی از مهمترین لازمه ی فروشگاه اینترنتی می باشد که می توانید جستجوی موارد که در ذهن دارید را بر اساس جزئیات آن ها دسترسی پیدا کنید برای مثال اگر به دنبال خرید خودرو باشید می توانید بر اساس قیمت یا مشخص کردن از چه سال تا چه سالی همچنین انتخاب محله های موجود و... فیلتر گذاری کنید تا نتایج بر اساس موارد مورد نظر شما نمایش داده شود.
• بخش منو
یکی دیگر از لازمه ی فروشگاه اینترنتی داشتن بخش منو و دسته بندی کردن محصولات می باشد که با استفاده از این دسته بندی کردن می توانید نظم خاصی را در سایت خود ایجاد کنید تا افراد بتوانند به راحتی به قسمت های مورد نظر خود دست پیدا کنند.
• بخش گالری
مهمترین بخشی که می توانیم به جرات در لازمه ی فروشگاه اینترنتی نام ببریم بخش گالری وایجاد تصاویر محصول می باشد زمانی که افراد قصد دارند تا به صورت اینترنتی خرید کنند با دیدن تصاویر محصول تصمیم به خرید می کنند بنابراین شما باید تصویر با کیفیتی را برای محصولات ارائه دهید و دقیقا هم از خود محصول گرفته شده باشد.
• مقایسه محصولات
در این قسمت می توانید با توجه به جستجوی افراد محصولات مشابه ای را که کاربر جستجو کرده است را به مقایسه بپردازید تا کاربران به راحتی بتوانند اقدام به تصمیم گیری برای خرید کنند.
• ریسپانسیو بودن
یکی از مهمترین لازمه ی فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو بودن سایت می باشد از آن جایی که افراد با موبایل و تبلت های خود به جستجو می پردازند حتما باید سایت طراحی شده هم متناسب با دیگر نمایشگرها به خوبی نمایش داده شود اگر سایت مورد نظر متناسب با موبایل و تبلت نمایش ندهد و با مشکلی مواجه شود کاربران ذهنیت بدی را از سایت پیدا می کنند.
• بخش نظرات
بخش دیگری از لازمه ی فروشگاه اینترنتی وجود بخش نظرات که دارای اهمیت بسیاری می باشد بخش نظرات است. با استفاده از قرار دادن بخش نظرات افراد می توانند نظرات خود را در بخش مورد نظر مطرح کنند تا سایر افراد از تجربیات کسانی که خرید کرده اند استفاده کنند و یا اگر سوالی ذهنشان را مشغول کرده است به راحتی به پاسخ مورد نظر دست پیدا کنند.
• ایجاد امنیت
در طراحی سایت فروشگاهی امنیت حرف اول را می زند. زمانی که افراد تصمیم به خرید آنلاین می پردازند باید از داشتن امنیت سایت شما اطمینان حاصل کنند همانطور که می دانید برای خرید آنلاین باید اطلاعات حساب بانکی خود را در سایت قرار دهید.اگر سایت از امنیت برخوردار نباشد به سرعت توسط هکران اطلاعات بانکی کاربر هک می شوند بنابراین حتما به امنیت سایت خود توجه ویژه ای کنید. علائمی که نشان دهنده ی وجود امنیت می باشد را حتما در سایت قرار دهید.
• بخش درباره ی ما
مورد دیگری از لازمه ی فروشگاه اینترنتی وجود بخش درباره ی ما می باشد. افراد کنجکاوند بدانند که از این فروشگاهی که اقدام به خرید کرده اند رزومه ی کاری آن چه می باشد و چند سال سابقه ی کاری دارند؟ شما با قرار دادن این اطلاعات حتی سناریو کاری خود می توانید خیال افراد را از خرید کردن راحت کنید. حتی اعتماد کاربران را به دست بیاورید.
• بخش تماس با ما
در این قسمت با قرار دادن اطلاعات تماس خود می توانید کار را برای کسانی که می خواهند با شما ارتباط برقرار کنند راحت کنید قرار دادن راه های ارتباطی همچنین آدرس دقیق به همراه نقشه گوگل مپ ، افرادی که می خواهند با مراجعه حضوری اقدام به خرید کنند می توانند بسیار کمک کند.
• قیمت گذاری بر روی محصولات
لازمه ی فروشگاه اینترنتی قیمت گذاشتن بر روی محصولات می باشد که می تواند کار افراد را راحت کرده و به راحتی تصمیم به خرید بگیرند. عدم قیمت گذاری ، باید افراد به سختی با برقراری ارتباط ، یه قیمتی را دریافت کنند به همین منظور با قیمت گذاشتن بر روی محصولات کار خود و مشتریان را راحت کنید.
• امکان اتصال به درگاه های بانکی مختلف
• بخش سبد خرید محصولان

طراحی سایت

هزینه ی راه اندازی فروشگاه اینترنتی

همانطور که می دانید شرکت های زیادی وجود دارند که اقدام به طراحی سایت فروشگاهی می کنند و هر کدام با سلیقه ی خود اقدام به تعیین هزینه ی راه اندازی فروشگاه اینترنتی می کنند که افراد ، بسیار سردرگم شده اند که به کدام شرکت اعتماد کنند و کدام یک از آن ها منصفانه تر رفتار می کنند بنابراین شما می توانید با استفاه از گرفتن مشاوره از قیمت ها مطلع شوید در نهایت به انتخاب یکی از شرکت ها بپردازید عواملی که بر هزینه ی راه اندازی فروشگاه اینترنتی تاثیر می گذارند عبارتند از:
• قوانین سئو
• سرعت بالای بارگذاری
• طراحی زیبا و کارپسند
• استفاده از قالب آماده و یا کد نویسی اختصاصی
لازم به ذکر است که علاوه بر موارد گفته شده در عوامل تاثیر گذاری در هزینه ی راه اندازی فروشگاه اینترنتی به کیفیت موجود سایت همچنین تا کد نویسی و بهینه بودن سایت نیز بستگی دارد.
آیا برای فروش اینترنتی نیاز به دانش فنی داریم؟
خیر شما می توانید بدون داشتن دانش فنی هم ایجاد به ساخت فروشگاه اینترنی کنید با کمی آموزش دیدن همچنین با کمک تیم پشتیبانی شرکت مورد نظر می توانید در کمترین زمان ممکن فروش اینترنتی خود را آغاز کنید.
ایجاد طراحی سایت فروشگاهی چقدر زمان بر می باشد؟
برای ایجاد یک سایت فروشگاهی نمی توان زمان مشحصی را اعلام کرد چرا که بستگی به امکاناتی که مشتری می خواهد همچنین زمانبر بودن کار را دارد اما می توان زمانی حدودی یک ماه الی 40 روز را مشخص کرد.
بهترین شرکت طراحی سایت را از کجا پیدا کنیم؟
از آن جایی که شرکت های بسیاری وجود دارند همچنین رقابت بسیاری بین شرکت های مختلف وجود دارد نمی توان شرکت مشخصی را برای بهترین بودن در نظر گرفت افرادی که می خواهند اقدام به طراحی سایت کنند باید با تحقیق و بررسی به شرکت های مختلف طراحی سایت سر بزنند و با دیدن نمونه کارهای شرکت مورد نظر اقدام به تصمیم گیری کنند.

طراحی سایت

طراحی سایت


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید