طراحی سایت


چگونه مطالب را در طراحی سایت وردپرس درج نماییم بخش دوم

در صورتی که می خواهید از تصاویر جدید در متن طراحی سایت استفاده کنید در قسمت بارگذاری پرونده ها با کلیک بر گزینش پرونده ها می توانید عکس مورد نظر را با کشیدن به این صفحه، منتقل کنید.

طراحی سایت

نکته: لازم به ذکر است امکان استفاده چند تصویر در متن طراحی سایت نیز وجود دارد. با گرفتن دکمه ی control و کلیک بر روی تصاویر می توانید چند تصویر را برای متن طراحی سایت انتخاب نمایید.
نکته: تصاویر موجود در متن نیز قابل تنظیم هستند. با کلیک بر روی هر عکس می توانید تنظیماتی از قبیل سایز، محل قرار گیری و... بر روی آن ها پیاده سازی کنید.

نحوه افزودن تصاویر شاخص در طراحی سایت

در صفحه ی افزودن نوشته، در سمت چپ کادر تصویر شاخص به وضوح دیده می شود. هر متنی که در طراحی سایت به اشتراک گذاشته می شود باید از تصاویر شاخص و تصاویر داخلی به منظور افزایش زیبایی و جذب کاربران بهره مند گردد. در این راستا برای ایجاد یک تصویر شاخص برای مقاله بر دکمه ی قرار دادن تصویر به عنوان شاخص کلیک کنید.

طراحی سایت

با کلیک بر دکمه ی تصویر شاخص پنجره جدید باز می شود. نحوه ایجاد تصاویر شاخص همانند تصاویر داخلی است و اگر به خوبی با عملکرد آن در طراحی سایت آشنا شده باشید به آسانی می توانید تصاویر شاخص را برای مقالات خود ایجاد کنید.

طراحی سایت

نکته: به خاطر بسپارید برای هر مقاله فقط امکان انتخاب یک تصویر شاخص در طراحی سایت وجود دارد در حالی که در تصاویر داخلی بیش از یک تصویر قابل استفاده است.
نکته: اجازه دهید تصاویر شاخص به طور کامل آپلود شود. در غیر این صورت تصویر شاخص مقاله در طراحی سایت به وجود نمی آید.
مطلب بعدی که به آن می پردازیم لینک گذاری است. لینک گذاری از جمله موارد مهم در افزایش جذب بازدید کنندگان به طراحی سایت است. با لینک گذاری در متن به راحتی می توانید کاربران را به بازدید از طراحی سایت خود ترغیب نمایید. در ادامه این مقاله با نحوه لینک گذاری در طراحی سایت بیشتر آشنا می شوید. همچنین می توانید برای مرور مطالب قبلی به مطالعه چگونه مطالب را در طراحی سایت وردپرس درج نماییم بخش اول نیز بپردازید.

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه