طراحی سایت


AMP در طراحی سایت چیست

AMP یا همان صفحات موبایل پر شتاب که باعث شده سرعت محتوا در طراحی سایت بروی موبایل به 4 برابر رسیده است ما در این مقاله به ساخت طراحی سایت با صفحات موبایل پر شتاب می پردازیم .همه کسانی که در طراحی سایت سر رشته دارند می دانند که پایین بودن سرعت اینترنت در طراحی سایت می تواند باعث پایین آمدن میزان و سطح فروش می گردد پس بنابر این ما باید میزان و سرعت طراحی سایت خود را برای بالا بردن میزان فروش خود بالا ببریم.

طراحی سایت

مزایای صفحات AMP در طراحی سایت

AMP در طراحی سایت علاوه بر داشتن سرعت بالا در طراحی سایت دارای مزایای دیگر است مانند تاثیر گزاری بروی سئو وفعالیت کاربر در طراحی سایت AMP در گوگل فقط با علامت های خاص سرچ می شود ودر صفحه نتایج جستجو گوگل در کنار صفحه یک آیکون به شکل رعد و برق دیده می شود که نشان می دهد گوگل این صفحات رابرای کاربران گارانتی کرده است این کار باعث بالا رفتن نتایج جستجو توسط کلیک کاربران می شود.

طراحی سایت

امکان ایجاد یک تجربه خرید توسط AMP در طراحی سایت

هنگامی که کاربر بروی موبایل کالایی را در طراحی سایت سرچ می کند وآیکون رعد و برق را در کنار AMP ببیند. این یعنی این صفحه هم با موبایل سازگاره و هم دارای سرعت بالایی است . هنگامی که کاربر بروی صفحه کلیک کند تمام مواردی که برای یک فروش لازم است و ضروری است نمایش داده می شود.

طراحی سایت

اثرات صفحات AMP بروی عمل کرد طراحی سایت فروشگاه آنلاین

جاوا اسکریپ در AMP کاربردی ندارد اما با روش AMP و ترکیب آن با css در طراحی سایت می تواند عملکرد خبی داشته باشد و این به خصوص زمانی است که بخواهید از آ ام پی برای کارهای تجاری استفاده کنید. اهمیت این موضوع بیشتر خواهد شد .معمولا صفحات آام پی با متعادل کردن سرعت وکارایی می توانند تمام ضروریات یک تجربه خرید خوب و موثر را در طراحی سایت داشته باشند .

طراحی سایت

پشتیبانی دیتا طراحی سایت از سرعت AMP

•بالا رفتن میزان آگاهی مردم از آیکون APباعث افزایش کلیک کاربران بروی صفحات با این آیکون در طراحی سایت می شود .
•صفحات AM Pدر نتایج جستجو گوگل بالا می روند واین کار باعث جذب ترافیک بیشتر هم در طراحی سایت می شود.
مزایای AMP برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در استفده از AMP در طراحی سایت همه صفحات آن ها یکسان نیستند .برای زیبا وسریع شدن صفحات باید به نکاتی زیر توجه کرد .
•عاقلانه اتخاب کنید :ما توصیه می کنیم صفحات AMP در بالای صفحه در طراحی سایت به نمایش در بیاید .
•پلاگین ها را بشناسید :صفحات آ ام پی در طراحی سایت باید مشابه هم باشد ودر استفاده از قالب ها پیش ساخته استفاده نکنید چرا که نتیجه معکوس می دهد .وباعث خروج سریع کاربر ازصفحه طراحی سایت می گردد.
•هم ترازی برند از ضروریات است :اطمینان داشته باشید که طراحی آ ام پی طراحی سایت یکسانی داشته باشند چه از لحاظ رنگ و تصاویر وغیره

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت کرمانشاه طراحی سایت شیراز طراحی سایت تبریز سئو سایت شیراز سئو سایت تبریز طراحی اپلیکیشن در تهران طراحی سایت تهران طراحی سایت مشهد طراحی سایت کرمان طراحی سایت اراک طراحی سایت مازندران طراحی سایت اصفهان طراحی سایت قزوین طراحی سایت رشت طراحی سایت گیلان طراحی سایت ارومیه طراحی سایت شهرکرد طراحی سایت کاشان طراحی سایت خراسان جنوبی طراحی سایت گرگان طراحی سایت شاهرود طراحی سایت بوشهر طراحی سایت زنجان طراحی سایت بندر عباس طراحی سایت ساوه طراحی سایت اردبیل طراحی سایت گلستان طراحی سایت هتل طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه