طراحی سایت


موتورهای جستجو با این که خیلی قدرتمند هستند، اما به هیچ عنوان نمی توانند همانند انسان فکر کنند ، ببینند و بخوانند. این امر وظیفه سئو است تا مطالب و تصاویر را به موتورهای جستجو معرفی کند و به گوگل بفهماند که فلان تصویر چیست و متن ها دارای چه جور اطلاعاتی هستند. وب سایت هایی که توسط سئو کاران قوی بهینه شده اند می توانند جایگاه خوبی در موتور های جستجو پیدا کنند.

انسان وقتی یک گل را میبیند می تواند آن را به راحتی تعریف کند و بشناسد، گل رز با رنگ قرمز که در باغچه حیاط رشد کرده است! اما گوگل این موضوع را نمیفهمد و هرگز نمی تواند مثل انسان تصاویر را تجزیه و تحلیل کند! مگر اینکه انسان تصویر را به او معرفی کند. امکانی که seo (سئو) در اختیار انسان و موتور جستجو قرار داده برای شناساندن تصاویر با استفاد ه از کلمات کلیدی، متاتگ ها، توضیحات متا و ... بسار کاربردی است. بعضی از سئو کارها، در ابتدا طراحی سایت را بر اساس استانداردهای بهینه سازی سایت انجام می دهند و از پایه قوانینی را به کار می گیرند تا زبان سایت برای گوگل کاملا آشنا و رسا باشد. ربات های موتور جستجو ، پس از هربار پرسش از سمت کاربران، وب سایت ها را جستجو می کنند و با استفاده از اطلاعات لینک ها، مطالب و محتوای خروجی مورد نظر را بسیار سریع به کاربر می رسانند.

سئو نقش بالایی در معرفی عکس ها و مطالب به موتورهای جستجو دارد. اگر طراحی سایت بر اساس بهینه سازی سایت باشد و seo به خوبی انجام شود ، موتورهای جستجو وب سایت را بهتر خواهند دید.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید