طراحی سایت


visual studio چیست و چه کاربردهایی دارد؟


Visual Studio  مجموعه ای از برنامه‌هاست که دارای ارتباطی بسيار نزديک با یکدیگرند و مایکروسافت آن ها را به برنامه نویسان و توسعه دهندگان برنامه‌های کاربردی روی پلت فرم های ویندوز و دات نت ارائه نموده است. Visual Studio   برای نوشتن برنامه‌های کنسولی ، ویندوزی ، سرویس های ویندوز ، برنامه‌های کاربردی موبایل ، برنامه‌های کاربردی ASP.NET و سرویسهای وب ASP.NET  و بنا به انتخاب شما همراه با زبانهایی مانند C++, C#, VB.NET, J استفاده می شود . کاربردهای Visual Studio   شامل: 1- Console applications این کاربرد خطوط دستور را در محیطی غیر گرافیکی اجرا می کند . این کاربرد برای برخی از ابزارهای کوچک یا برای اجرا شدن کدها توسط دیگر کاربردها استفاده می‌شود .  Windows forms applications  : برای برنامه‌های کاربردی ویندوزی که با استفاده ازframework.NET نوشته می‌شوند .  Windows services  : سرویس ها برنامه‌های کاربردی هستند که در پس زمینه ویندوز اجرا می‌شوند .  ASP.NET applications :  ASP.NET یک تکنولوژی قدرتمند برای طراحی و ساخت صفحات وب پویا است. ASP.NET web services : ASP.NET مدل سرویسهای وب را بطور کامل فراهم نموده تا شما براحتی و با سرعت سرویسهای وب را تولید نمایید.  Windows Mobile applications  : می ‌تواند بر روی ابزارهایی که شامل framework هستند مانند Pocket PC ها و همچنین cell phones هایی که پلت فرم Microsoft Smartphone بر روی آنها اجرا می‌شود ، اجرا گردد.  MFC/ATL/Win32 applications  : شما همچنان می ‌توانید برنامه‌های سنتی MFC ،ATL  یا برنامه‌های  Win32را با استفاده از C++ ایجاد نمایید . این برنامه‌ها برای اجرا به .NET  Frameworkنیاز ندارند اما نمی‌ توانند از مزایای .Net  framework نیز بهره‌ای ببرند .  Visual Studio add-ins  :  شما می‌توانید از خود ویژوال استودیو برای ساخت توابعی جدید و قابل اضافه شدن به خود ویژوال استودیو استفاده نمایید . Visual Studio کاربردهای دیگری نیز برای توسعه برنامه‌های کاربردی ، کار با databases ، ساخت گزارشها و ... دارد.

Visual Studio مجموعه ای از برنامه های مرتبط با یکدیگر است که ماکروسافت آن ها را یکجا برای برنامه نویسان کنسولی، ویندوزی، تحت وب، موبال و... ارائه داده و همراه با زبان هایی مانند C++, C#, VB.NET, J  استفاده می‌شود.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید