طراحی سایت

هاست نونگار

هاست نونگار

آشنایی با هاست نونگار

منظور از هاست نونگاریا میزبانی وب در اصل در دست داشتن یک فضا در دنیای اینترنت در راستای نگهداری از داده های طراحی سایت و فایل های وب سایت می باشد . همانطور که می دانید هر وب سایت از مجموعه ای از اسکریپت ها ، اسناد ، تصاویر و ... که دارای ارتباطی نزدیک با یکدیگر می باشند ، تشکیل شده است.

برای آنکه دسترسی مخاطبین به اطلاعات وب سایت تان فراهم شود می بایست اطلاعات و فایل های طراحی سایت تان را بر روی رایانه ای واقع در شبکه ی اینترنتی که هاست نام دارد ، قرار دهید که اصطلاحا به این رایانه سرور گفته می شود .

ویژگی های یک هاست قدرتمند

از ویژگی های یک هاست قدرتمند در هاست نونگار این است که

هاست نونگار

آیا هر رایانه ای می تواند به عنوان یک هاست عمل کند

هر رایانه ای می تواند به عنوان یک هاست عمل کند اما به دلیل هزینه های بالا برای تهیه قطعات سخت افزاری مقرون به صرفه نمی باشد و تنها شرکت های بزرگ در این زمینه از این امکان برخوردار می باشند .

به طور مثال در شرکت نونگار پردازش این امکان وجود دارد و هاست نونگار در بهترین سرور های اختصاصی واقع در قدرتند ترین دیتا سنتر های جهان می باشد .

 

هاست نونگار بر اساس سیستم عامل به دو بخش

هاست نونگار لینوکس

هاست نونگار ویندوز

 

هاست ویندوز

 

هاست ویندوز

به فضایی در یک سرور به همراه سیستم عامل ویندوز سرور ، هاست ویندوز گفته می شود . مهم ترین تفاوت هاست لینوکس و هاست ویندوز در بانک اطلاعاتی و پشتیبانی کردن این سرور ها از زبان های ASP.NET و ASP می باشد .

نا گفته نماند هاست ویندوز به دلیل نیاز به تهیه لایسنس از هزینه ی بالاتری نسبت به هاست لینوکس برخوردار می باشد .

تعرفه های هاست ویندوزی

شما میتوانید با مراجعه به صفحه تعرفه های هاست ویندوزی از قیمت ها و پنل های هاست نونگار را ملاحظه نمایید.

 

هاست لینوکس

 

هاست لینوکس

به فضایی بر روی یک سرور به همراه سیستم عامل لینوکس ، هاست لینوکس گفته می شود . در میان کاربران ، این نوع از هاست از محبوبیت بیشتری نسبت به هاست ویندوز برخور دار می باشد زیرا Open Source می باشد و به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرد

هاست لینوکس از اسکریپت های مبتنی بر زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی MySql پشتیبانی می نماید و کنترل پنل های سی پنل ، دایرکت ادمین و ... در سرور های لینوکس مورد استفاده قرار می گیرند .

تعرفه های هاست لینوکس

شما میتوانید با مراجعه به صفحه تعرفه های هاست لینوکس از قیمت ها و پنل های هاست نونگار را ملاحظه نمایید.

سفارش آنلاین هاست

هاست نونگار , هاست لینوکس , هاست ویندوز