طراحی سایت


استراتژی نحوه فروش در طراحی سایت

پیدا کردن راه های جدید و خلاق برای جذب مشتری بیشتر در طراحی سایت کار ساده ای نیست. اگر همه چیز دیگر را امتحان کرده اید ، آخرین راه حل را برای آستین خود دارید بازاریابی ویدئو در طراحی سایت با استفاده از بازاریابی ویدیویی می توانید ترافیکی جدید و در عین حال بدون استفاده به دست آورید. یوتیوب دارای میلیارد کاربر فعال ماهانه است که مرتباً فیلم ها را تماشا می کنند. بیشتر و بیشتر فیلم ها در فیس بوک جهت طراحی سایت مصرف می شوند.
بازاریابی ویدیویی می تواند از این روند جدید بهره ببرد زیرا مشتریان شما بیش از گذشته محتوای ویدیویی مصرف می کنند بازاریابی ویدیویی برای افزایش فروش ایده آل است. من هر ماه تن آموزش ویدیویی در یوتیوب منتشر می کنم که بازدید کنندگان زیادی را به طراحی سایت من می فرستد. اما شما فقط نمی توانید هیچ ویدیویی را بارگذاری کنید و بعد بنشینید. مطمئناً این ویدئو باید با دقت و تفکر ساخته و با یک هدف در ذهن ایجاد شود.

طراحی سایت

اهمیت بازاریابی ویدئو در طراحی سایت

وبلاگ ها و بازاریابی محتوا هنوز هم مهم هستند اما این فیلم بیشتر و بیشتر اهمیت می یابد. فیلم ها بر دنیای بازاریابی آنلاین حاکم هستند و آخرین داده ها از این بیانیه پشتیبانی می کنند. گزارش هاب اسپات نشان می دهد که شرکت ها در تلاش هستند تا منجر به ایجاد ترافیک جدید شوند. این داده ها نشان می دهد که استراتژی های فعلی بازاریابی دیگر برای جذب ترافیک کافی و مشتری در طراحی سایت کافی نیست. دیگر کافی نیست ممکن است.
هنوز کار کند اما تا کی شما باید به آرامی با چیز جدیدی روبرو شوید این واقعیت که باید اتفاقی بیفتد نیمی از نبرد است اکنون می توانید روش ها و استراتژی های جدیدی را که هنوز توسعه نیافته اند جستجو کنید. بسیاری از سیستم عامل ها و قالب های تبلیغاتی وجود دارد که شما قطعاً آنها را در طراحی سایت امتحان نکرده اید. این همچنین شامل محتوای ویدیویی است. بازاریابی ویدیویی به طور فزاینده ای در بین بازاریابان آنلاین رواج دارد.

طراحی سایت

استفاده از محتوای ویدئویی در طراحی سایت

یوتیوب و فیس بوک اغلب گزینه اول برای محتوای ویدیویی هستند اکثر شرکت ها در حال حاضر از بازاریابی ویدیویی استفاده می کنند بنابراین باید فوراً با بازاریابی ویدیویی شروع کنید و دیگر نباید هدر دهید. اگر خیلی صبر کنید ، بازار شلوغ است و شما نمی توانید محصولات را در طراحی سایت بفروشید. اکثر شرکت ها هنوز در مرحله برنامه ریزی هستند ، بنابراین باید اکنون اعتصاب کنید. اگر نگاهی دقیق تر به داده های یوتیوب بیاندازید.
می توانید پتانسیل بسیار خوبی را ببینید زیرا فقط فیلم های خاصی برای افزایش فروش مناسب هستند. من چند استراتژی را توسعه داده ام که می توان برای دستیابی به نتایج عالی استفاده کرد. در این مقاله به شما نشان خواهم داد که چرا باید از بازاریابی ویدیویی و چگونگی افزایش فروش و بازده سرمایه گذاری با دستورالعمل های ویدیویی در طراحی سایت استفاده کنید میلیارد کاربر هر روز بیش از یک ساعت محتوای ویدیویی را تماشا می کنند.

طراحی سایت

افزایش مهارت بازاریابی در طراحی سایت

اگر می خواهید محصولات بیشتری بفروشید ابتدا باید خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود مستقر کنید. این مهم است زیرا مارک شما را باورپذیرتر می کند. آیا هنوز می توانید آماری را از بالا به خاطر بسپارید کاربران می توانند همه چیز را پشت سر بگذارند تا یک ویدیوی جدید از کانال مورد علاقه خود را تماشا کنند. این یک پایه قوی برای وفاداری مشتری در طراحی سایت است که مبتنی بر دو اصل است.
یوتیوب می گوید که هر روز یک میلیارد ساعت فیلم مصرف می کند و سپس فیس بوک وجود دارد که دو میلیارد کاربر فعال ماهانه دارند. بیشتر و بیشتر کاربران محتوای ویدیویی را در فیس بوک و یوتیوب مصرف می کنند. یک مطالعه جدید توسط سیسکو نشان می دهد که ترافیک جهانی اینترنت در سال نسبت به سال برابر خواهد بود. سیسکو پیش بینی کرده است که این ترافیک بیشتر از محتوای ویدیویی تشکیل شده و درصد کل ترافیک است.

نحوه استفاده از محصول در طراحی سایت

بسیاری از شرکت ها در طراحی سایت خود نحوه استفاده از محصول یا خدماتی را که می فروشند نشان می دهند. با این حال ، استفاده از بسیاری از تصاویر منجر به بارگذاری طولانی تر می شود و این شرم آور خواهد بود. بنابراین شما باید یک استراتژی جدید پیدا کنید تا به مشتریان بالقوه نشان دهید که چه چیزی می توانند با محصول شما بدست آورند. همیشه به خاطر داشته باشید که بازدید کننده هایی که برای اولین بار در طراحی سایت شما فرود می آیند.
هنوز نمی دانند محصول شما چه کاری می تواند انجام دهد آنها هرگز از شما یا محصول شما نشنیده اند و نمی دانند چگونه از آن استفاده کنید. آنها نمی دانند که به محصول شما احتیاج دارند. با یک آموزش ویدیویی ، می توانید در صورت عدم خرید محصول شما به این بازدید کنندگان نشان دهید که چه چیزی را در طراحی سایت از دست رفته اند. اینترنت را در سال در طراحی سایت تشکیل می دهد جای تعجب نیست که از کل مصرف کنندگان محتوا دارد.

استراتژی طراحی سایت

این فیلم ها به مشتری بالقوه شما نشان می دهد که چگونه می تواند مشکلی را که مدت طولانی با آن دست و پنجه نرم کرده است حل کند. این فیلم ها به مشتری نشان می دهد که چگونه سریعترین و آسانترین راه حل مشکل محصول شما در طراحی سایت است. بنابراین شما دو پرنده را با یک سنگ می کشید. شما می توانید به طرز ظریف محصول خود را بدون اینکه خیلی مستقیم یا مزاحم باشد ترویج کنید در حالی که به بیننده برای حل یک مشکل در طراحی سایت کمک می کنید.
ویدیویی بیشتری مصرف کنند سرگرمی دانستن اگر دستورالعمل های جالب ویدیویی تولید می کنید ، می توانید خود را به عنوان یک متخصص در صنعت یا منطقه خود مستقر کرده و در نتیجه ترافیک بیشتری ایجاد کنید. این فیلم همچنین باید سرگرم کننده باشد تا بیننده خاموش نشود. متخصص بودن آسان نیست. اما می توانید با انتشار مرتب فیلم ها با نکات عملی در مورد موضوعات جالب ، در طراحی وب سایت به این هدف برسید.

تبلیغات در طراحی سایت

تبلیغات می توانند به سرعت مشتریان بیشتری را جذب کنند اما شما همیشه بهترین نرخ تبدیل را دریافت نمی کنید. فیلم ها به مشتریان بالقوه نشان می دهند که به محصول احتیاج دارند. هنگام فروش یک محصول شما باید یک آموزش تصویری دقیق تهیه کنید که نحوه استفاده از آن را در طراحی سایت نشان می دهد. آیا شما نرم افزار سئو را می فروشید سپس شما باید ویدئویی تهیه کنید که به مشتریان بالقوه نحوه استفاده از ویژگی های نرم افزار را برای یافتن است.
کلمات کلیدی بهتر نشان می دهد شما باید فیلم ها را طراحی کنید تا تقاضای بیشتری برای محصول خود در طراحی سایت ایجاد کنید. اثبات اجتماعی در طراحی سایت اگر می خواهید یک شرکت آنلاین موفق بسازید ، اثبات اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر نمی توانید به مشتریان بالقوه نشان دهید که محصول شما قبلاً به کاربران دیگر کمک کرده است ، متقاعد کردن مشتریان جدید دشوار خواهید بود. اثبات اجتماعی مانند بررسی مشتری است.

آموزش ویدیویی در طراحی سایت

شما باید انواع مختلفی از اثبات اجتماعی پیدا کنید و سپس آنها را در ویدیو توزیع کنید. شاید شما یک مطالعه موردی داشته باشید که نشان می دهد محصول شما به یکی از مشتریان شما کمک کرده تا بیشتر از ترافیک استفاده کند. سپس با سئو سایت می توانید برای تقلید این مطالعه را به یک آموزش ویدیویی تبدیل کنید. در کنفرانس شرکت اربیت مدیا کاربردهای عملی اثبات اجتماعی را برای افزایش نرخ در طراحی سایت تبدیل نشان داد.
شما می توانید به مشتریان شکاک نشان دهید که محصول شما واقعاً کار می کند و می تواند مشکل آنها را برطرف کند و از این طریق اعتماد آنها را به طراحی سایت جلب کند. مطالعه ای که توسط بریت لوکال از سال انجام شده است نشان می دهد که از کل مشتریان به همان اندازه که در توصیه شخصی یک دوست است ، به بررسی مشتری در طراحی سایت اعتماد دارند. می توان نتیجه گرفت که اثبات اجتماعی بیشتر در این ویدئو منجر به اعتماد بیشتر و فروش بیشتر می شود.

نتیجه گیری

امتیاز آن را بدست آورید كل كارآفرینان به نیل پاتل برای تولید سرب اعتماد می كنند خلاصه آن شرکت از واگذاری استفاده می کنند این را بگویید در این مورد مربوط به بررسی مشتری یا توصیفات است. در اینجا مثالی از طراحی سایت من آمده است امضای آن این استراتژی شامل است یک آرم ها را در طراحی سایت قرار دهید تا نشان دهد شرکت های مشهور قبلاً از این محصول استفاده می کنند نمایش آن در این حالت عکس مشتریان خود را با یک امتیاز به اشتراک بگذارید.
اگر می خواهید محصولات بیشتری بفروشید ، باید به اثبات اجتماعی اعتماد کنید اگر شرکت پیش از این اثبات اجتماعی را به آنها نشان داده بود ، همچنین دریافت که کاربران احتمالاً به طراحی سایت یک شرکت مراجعه می کنند. این فیلم با جزئیات نشان می دهد که چگونه می توان از اشکال مختلف اثبات اجتماعی برای افزایش آگاهی از برند مشتریان بالقوه در طراحی وب سایت استفاده کرد. آنجی شوتملر گوینده این ویدئو ، این گرافیک عالی را در توییتر به اشتراک گذاشت.

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید