طراحی سایت


اصول برند سازی در طراحی سایت

هنگامی که شما در طراحی سایت هستید، فقط روی بوم خالی قبل از شما کلیک کنید. در سمت چپ بالای بوم شما باید کلمه را در جعبه آبی ببینید. در سمت راست شما یک منطقه خواهید یافت. برگه ای که به طور پیش فرض باز است، پنل نامیده می شود، زیرا این همان جایی است که شما عناصر طراحی سایت را سبک می کنید. در آن برگه روی فیلد در بالای صفحه طراحی سایت کلیک کنید. انتخاب برچسب به معنی آن است که هر تغییر دیگری که شما در این پانل ایجاد می کنید به تمام صفحه های طراحی سایت شما تعجب می کند. حالا به قسمت تایپوگرافی این پانل بروید و یک فونت را انتخاب کنید. من مونتسرات را انتخاب کردم زیرا به نظر می رسد بسیار مشابه با الگو ما است، اما طراحی سایت شما می توانید از هر آنچه که می خواهید استفاده کنید. اگر می خواهید، می توانید آن را متوقف کنید من شخصا دوست دارم اندازه قلم و ارتفاع خط را هم سفارشی کنم، اما اگر می خواهید، فقط می توانید با پیش فرض های کنار بگذارید.
طراحی سایت من یک اندازه فونت پیش فرض و خط ارتفاع را تنظیم کردم. چرا من این کار را کمی در خارج از محدوده این مقاله انجام دادم. هنگامی که شما آماده هستید تا پیچیدگی های تایپوگرافی طراحی سایت پاسخگو را بشنوید، من بسیار عالی مقاله را مقیاس مدرن تر وب سایت تایپوگرافی توصیه می کنم.

طراحی سایت

انتخاب فونت مناسب برای طراحی سایت

چرا فونت پیش فرض طراحی سایت را برای اولین بار تنظیم کردیم با تنظیم یک فونت و اندازه بر روی برچسب بدن ما فونت و اندازه پیش فرض را برای کل وب سایت تعریف کردیم. به این ترتیب، تمام عناصر نوعی که به این سایت اضافه می کنیم از اینجا به صورت خودکار این فونت طراحی سایت را به ارث می برند، بنابراین ما مجبور نیستیم آن را بارها و بارها تنظیم کنیم. دستی مرحله ناوبری اصلی خود را اضافه کنید سمت چپ صفحه طراحی سایت خود، یک نوار نازک را با یک ستون تنها از آیکون ها خواهید دید. روی نماد کلیک کنید تا پانل اضافه را باز کنید. در اینجا شما می توانید تمام بلوک های ساختمان مورد استفاده برای ساخت سایت خود را پیدا کنید. حالا به قسمت پایین این پانل بروید و بخش طراحی سایت را کلیک کنید یا بکشید. از آنجا که هیچ چیز دیگری در بوم وجود ندارد، آن را به سمت راست به سمت بالا حرکت می کند، دقیقا همان جایی که ما آن را می خواهیم. شیکنویسی پیش فرض نوارابزار مطابق با طراحی ما می خواهیم که به طور پیش فرض واقعا خوب بسازیم. اما تعدادی تنظیمات طراحی سایت برای ایجاد یک بازی کامل وجود دارد.

طراحی سایت

افزایش تعداد کلیک های طراحی سایت

ابتدا مطمئن شوید که نوار ناوبری طراحی سایت شما با کلیک روی آن انتخاب شده است. سپس به پانل بروید تا به بخش بروید. سپس روی رنگ جامد در سمت راست بخش کلیک کنید و نوار نویسی سفید را انتخاب کنید. اکنون، به پانل بروید، یک بلوک متن را بچرخانید و آن را در کادر مشخص شده در سمت چپ نوار هدایت قرار دهید. حالا بر روی آن بلوک متن طراحی سایت دوبار کلیک کنید و متن را برای خواندن وب سایت خود ویرایش کنید. در حالی که شما آن را تایپ می کنید قفل کلاه خود را روشن نکنید ما سرمایه گذاری را در پانل به جای آن کنترل خواهیم کرد. چرا از آنجا که انجام این کار تضمین می کند که بدون توجه به چه چیزی تایپ شده در آن زمینه طراحی سایت آن را همیشه در همه سرپوشیده ظاهر می شود، صرفه جویی در شما از تحریک در به روز رسانی در آینده است.حالا به پنل بروید و تغییرات زیر را انجام دهید بعد، اولین پیوند را در نوک انتخاب کنید. در قسمت طراحی سایت انتخاب را تایپ کنید و تغییرات زیر را در پانل انجام دهید. طراحی سایت تهران را برای مطالعه به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

طراحی سایت

استفاده از بهترین محتواها برای طراحی سایت

در حال حاضر هر یک از لینک های دیگر طراحی سایت در نوار هدایت خود را انتخاب کنید و هر یک از آنها نام را بدهید. این به طور خودکار تغییرات سبک ما را فقط به لینکهای انتخاب شده اعمال می کند. توجه راههای مختلفی برای ایجاد این خطوط عمودی میان پیوندهای طراحی سایت وجود دارد. من فقط ساده ترین روش برای این آموزش را انتخاب کردم. برای پایان دادن به نوار ناوبری، من کانتینر را در داخل نوار ناوبری انتخاب کردم و پیکسل در بالای صفحه طراحی سایت اضافه کردم و پیکسل در پایین صفحه این لغزنده را در اختیار ما قرار می دهد که در مرحله بعدی یک اتاق تنفس کمی اضافه شود. مرحله نوار لغزنده و محتوای طراحی سایت آن را اضافه کنید علی رغم تمام تحقیقات نشان می دهد که لغزنده ها و چرخ های چرخشی انتخاب خوبی برای صفحه اصلی شما نیستند مردم به نظر می رسد آنها را دوست داشته باشند. احتمالا به این دلیل است که یک مولفه لغزنده از قبل ساخته شده است کدام گام را آسان می کند فقط کشیدن و رها کردن جزء لغزان به بوم خود را این در پنل طراحی سایت است، در بخش در پایین با انتخاب کشویی، به پنل بروید و یک تغییر را انجام دهید. ارتفاع توجه داشته باشید که شما باید را تایپ کنید تا انتخاب آن از منوی کشویی واحد شما می توانید این کار را با اساسا هر واحد در هر جعبه ورودی انجام دهید که مقادیر عرض ارتفاع را قبول می کند حتی اگر لیست نشده باشد.
تعاملات طراحی سایت و انیمیشن بدون کد ایجاد تعاملات پیچیده و انیمیشن بدون حتی نگاه کردن به کدانیمیشن را شروع کنید بسیار مفید است زیرا ارتفاع آن را از لحاظ اندازه نمایشگر تعیین می کند یعنی منطقه ای که سایت در آن مشاهده می شود معمولا پنجره مرورگر شما است. شما همچنین می توانید عرض را از نظر یا عرض طراحی سایت مشاهده تعریف کنید. فقط توجه داشته باشید که تنظیم ارتفاع دقیق بر روی یک عنصر، بدون توجه به اینکه چه دستگاهی استفاده می کنید، می توانید از روی حیله و تزویر استفاده کنید، اگر شما با ارتفاع محتوای که در آن فضا قرار دارد مراقب طراحی سایت باشید.

طراحی سایت

 


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید