طراحی سایت


اصول روانشناسی در تبلیغات طراحی سایت

افراد زیادی درمورد سئو از من سؤال می کنند همه می خواهند شماره در نتایج جستجوی گوگل باشند من می توانم این را درک کنم من همچنین دوست دارم طراحی سایت خود را در بالا مشاهده کنم متأسفانه محبوبیت سئو به معنای نادیده گرفتن استراتژی مهم دیگر است نوشتن کپی نویسی می گوید نوشتن مقاله نوشتن یک هنر و یک علم است کلمات چه به صورت گفتاری و چه کتبی مردم را ترغیب به انجام برخی اقدامات را در طراحی سایت خاص می کند.
اشتباهات هزینه بر در طراحی سایت بسیاری از بازاریابان نسبت به آن کاملاً اشتباه می کنند. آنها قاطعانه اطمینان دارند كه محصول یا خدمات آنها نسبت به پیشنهاد رقابت بسیار برتر است و بنابراین مشتری تنها تصمیم به خرید آن خواهد گرفت. آنها داده ها ، حقایق و آمار چشم انداز خود را نشان می دهند و از آنها انتظار دارند محصول را در طراحی سایت خریداری کنند. البته ما می دانیم که این به ندرت اتفاق می افتد. در بهترین حالت است.

طراحی سایت

استفاده از تجربیات مشتریان در طراحی سایت

بسیاری از شرکت ها به اشتباه تصور می کنند که تصمیم خرید فرایندی منطقی و خطی است. با این حال ، اگر کاملاً صادق باشیم ، بندرت قبل از تصمیم گیری در مورد خرید ، مشخصات فنی پیچیده یک محصول را می خوانیم. در عوض محصولی را که دوست داریم در طراحی سایت انتخاب می کنیم. این می تواند به جزئیات کوچک مانند رنگ بسته بندی محصول بستگی داشته باشد شاید هم مربوط به تجربه ای باشد که مشتری مربوطه با محصول داشته باشد.
پروفسور جرالد زالتمن از دانشکده بازرگانی هاروارد می گوید کل تصمیمات خرید به صورت ناخودآگاه انجام می شود. این به نوبه خود به معنای این است که ما اکثر تصمیمات خرید عاطفی را در طراحی سایت می گیریم. این منجر به توصیف محصول ضعیف می شود. این شرکت ها پس از این سؤال می کنند که چرا نرخ تبدیل آنها بسیار پایین است ، حتی اگر آنها سرمایه گذاری زیادی را در سئو انجام دهند در عوض به این دلیل است.

طراحی سایت

محرکهای روانی در طراحی سایت

یک استراتژی بی پروا برای نوشتن نوشتن نسخه های خوب نوشتن برای افراد واقعی است ، نه برای موتورهای جستجو منظور من انجام تحقیقات بدون تحقیق در مورد کلمات کلیدی طراحی سایت نیست ، زیرا اگر می خواهید ترافیک ارگانیک را به طراحی سایت خود ارسال کنید ، اصول سئو اساسی است. با این وجود ، شما نباید از کلمات کلیدی زیادی استفاده کنید تا در کیفیت متن تأثیر نگذارد اگر می خواهید فروش خود را افزایش داده و مشتریان بیشتری را جلب کنید.
باید یاد بگیرید که متون متقاعد کننده بنویسید کتاب تأثیر روانشناسی ترغیب ، توسط دکتر رابرت سیالدینی پایه و اساس این کار را می گذارد و توضیح می دهد که چرا مردم می گویند بله که آنها نمی توانند با مشتریان خود پیوند عاطفی را در طراحی سایت برقرار کنند. در این مقاله می خواهم نحوه ارتباط با مشتریان خود را در سطح احساسی به شما یاد بدهم و آنها را ترغیب به خرید نمایم شش اصل اعتقاد را در طول سال تحقیق علمی است.

طراحی سایت

اصل تقابل در طراحی سایت

ما به افرادی متعهد هستیم که به ما لطف می کنند هنگامی که یکی از دوستانتان برای روز تولد شما چیزی را به شما هدیه می دهد یا شما را به مهمانی دعوت می کند ، احساس می کنید که موافقت خود را برگردانید. ما انسانها نیز وقتی مدیون آنها هستیم با احتمال زیاد توافق داریم. پروفسور فیلیپ کونز از دانشگاه بریگام یانگ یک مطالعه انجام داد. وی کارت کریسمس را برای افراد غریبه ارسال کرد تا دریابید که چه تعداد از آنها پاسخ خواهد داد.
یک مطالعه سه ساله در مورد تأثیر و اعتقاد به وجود آورد اگر قبلاً با نوشتن کپی یا بازاریابی سروکار داشته اید ، احتمالاً در یکی از این اصول قدم گذاشته اید. هنوز بسیاری از بازاریابان هک ها و استراتژی های سئو را در طراحی سایت ترجیح می دهند. شش اصل محکومیت مبنای نوشتن متون تبلیغاتی قانع کننده است کانز بیش از پاسخ دریافت کرد بسیاری از این پاسخ ها حتی نامه هایی بودند که چندین صفحه داشتند مطالعه دیگری دارد.

استفاده از استراتژی مناسب در طراحی سایت

شرکت کنندگان که نوشیدنی دریافت کرده بودند دو برابر بلیط شرکت کنندگانی که نوشیدنی دریافت نکرده بودند ، خریداری کردند. نتایج هر دو آزمایش نشان می دهد که مردم به دلیل اینکه با هنجار اجتماعی مطابقت دارد ، به نفع خود باز می گردند. چگونه می توانید اصل متقابل را در متن های خود گنجانید شما می توانید با ارائه ارزش افزوده بالقوه مشتری ، اصل متقابل را در متن های تبلیغاتی خود در طراحی سایت بگنجانید.
شما همیشه باید اطلاعات مفید و مفیدی را برای او تهیه کنید بدون اینکه چیزی بخواهید. با استفاده از این استراتژی می توانید خود را به عنوان یک منبع با ارزش تأسیس کنید و مشتری پس از آن در بدهی شماست زیرا قبلاً به او کمک کرده اید. از سال توسط دنیس ریگان از دانشگاه کرنل انجام شد شرکت کنندگان به اتاقی منتقل شدند که از آنها خواسته شد یک موضوع هنری را ارزیابی کنند دستیار ریگان نیز در اتاق بود دستیار سپس از اتاق خارج می شود.

اصل اثربخشی پیگیری در طراحی سایت

آیا تا به حال بحث کرده اید و فقط نمی خواهید تسلیم شوید با پیشرفت بحث شما حتی بیشتر از گذشته نظر خود را می گیرید دلیل این امر این است که ما می خواهیم با کلمات و اعمال خود متناسب باشیم مطالعه ای که توسط دو روانشناس کانادایی انجام شده است رابرت ناکس و جیمز اینستر نشان داد بازیکنانی که شرط بندی می گذارند ، اطمینان بیشتری دارند که اسب خود را در صورتی که قبلاً شرط را گذاشته اند ، در طراحی وب سایت برنده می شوند.
در مطالع، دیگر روانشناسی توماس موریارتی می خواست دریابد كه بازدیدكنندگان ساحل از نزدیكی شهر نیویورك نسبت به یك وانت چه واكنشی نشان می دهند دستیار موریارتی در کنار شخص منتخب دراز کشید. بعد از چند دقیقه از خواب برخاست و راه می رفت اما رادیو خود را روی حوله می گذاشت. دستیار دوم رادیو را می گرفت و فرار می کرد. تنها از شاهدان با دزد مقابله کردند این آزمایش دوباره انجام شد این بار با یک تغییر کوچک است.

عملکرد اصل اثربخشی در طراحی سایت

شما می توانید از اصل اثربخشی پیگیری با استفاده از خواننده بخواهید که قبل از ارائه محصول خود ، سازش های کوچک ایجاد کند. به عنوان مثال یک سازش کوچک می تواند آدرس ایمیل وی را درخواست کند. شما حتی می توانید قبل از کلیک یا ایمیل از خواننده بخواهید از این استراتژی در طراحی سایت استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر او با شما موافقت کرد ، می توانید از خواننده بخواهید که در مقدمه تندی کند اکنون برای شما ساده تر است.
از او بخواهید بعدا امتیازات بزرگتری را کسب کند کپی بلاگر این کار را عالی انجام می دهد. دستیار از فرد سؤال می کند که آیا می توانند برای مدت کوتاهی از امور او در طراحی سایت مراقبت کنند. شما می توانید این استراتژی را در عمل مشاهده کنید. جان کوپر از سئو لیستی از استراتژی های عالی برای ایجاد لینک ها را گرد هم آورده است. مقاله مفصل حاوی بیش از کلمه است و لیست مفصلی از کلیه راهبردهای ایجاد لینک پیوند موجود دارد.

اصل عضویت در طراحی سایت

ما انسانها به رفتار دیگران در اطراف خود توجه می كنیم و اجازه می دهیم كه تصمیمات خودمان نیز تحت تأثیر این رفتار قرار گیرند ، خصوصاً وقتی كه هنوز از خودمان مطمئن نیستیم. آیا فشار همسالان را می دانید شما به همراه دوستان خود به رستوران یا بار می روید زیرا گروه تصمیم خود را گرفته است. نه تنها مقاله پر از اطلاعات است بلکه لیست تعاملی است زیرا می توانید از فیلترها برای مرتب کردن نتایج خود بر اساس زمان است.
کیفیت و سایر منابع مورد نیاز مانند محتوا طراحی توسعه و تولید فیلم در طراحی سایت استفاده کنید. در بعضی موارد با دو بطری کوکاکولا برمی گردد و یکی از این بطری ها را به شرکت کننده ارائه می دهد. پس از آزمایش ، دستیار از شرکت کنندگان می خواست تا بلیطی به ارزش سنت بخرند تا به وی در گرفتن جایزه بلیط های پرفروش کمک کند نویسنده مستقیماً به خواننده طراحی وب سایت خطاب می کند و تأیید آنها را برنده می شود هر کارآفرینی می داند.

نتیجه گیری

مراقبت از مشتریان فعلی خود و به دست آوردن مشتریان جدید در این راه چقدر دشوار است شما مقاله را می خوانید و می توانید به مثالهای عملی بیشماری فکر کنید. در پایان مقاله ، خواننده متقاعد شده و می تواند به عنوان یک بازاریاب محتوای مجاز برای یک سمینار آموزشی در طراحی سایت ثبت نام کند. دفعه بعد که متنی می نویسید ، باید خواننده را به توافق برسید هتل ها می خواهند مهمانان خود را متقاعد کنند.
برای چند روز از حوله های خود در طراحی سایت استفاده کنند زیرا ارزانتر است ، باعث صرفه جویی در مصرف آب و برای محیط زیست بهتر می شود. در این باره دو رویکرد وجود داشت. گروهی از میهمانان منتخب هتل ، یادداشت کوچکی را در اتاق خود پیدا کردند که از آنها خواسته بودند چندین بار از حوله ها استفاده کنند و در نتیجه از محیط زیست محافظت کنند این خبر استاندارد صنعت در طراحی سایت است.

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید