طراحی سایت


ایجاد یک طراحی سایت جدید

شما کار و وقت زیادی را در طراحی قرار داده اید و ساعت ها صرف ساخت طراحی سایت خود می کنید. متأسفانه مشکلی وجود دارد زیرا وب سایت جدید زیبای شما به اندازه کافی سریع بارگیری نمی شود. اما سرعت بارگذاری عامل مهمی در نرخ تبدیل و بهینه سازی موتور جستجو در صفحه شما است. اگر طراحی سایت شما به اندازه کافی سریع بارگیری نشود ، بازدید کنندگان شما سریعتر از آنچه دوست دارید از بین می روند.
اما ساختن یک طراحی سایت سریع واقعاً کار ساده ای نیست غالباً نمی دانید چرا صفحه بسیار کند است. منظورم این است که می تواند هر چیزی باشد. متن منبع ، تصاویر یا عناصر بسیار بهینه شده که خیلی بزرگ نیستند شما باید این خطاها را سریع پیدا کرده و برطرف کنید ، در غیر اینصورت توسط گوگل مجازات خواهید شد سرعت طراحی سایت هرچه سرعت طراحی سایت سریعتر باشد ، میزان گزاف گویی پایین می آید.

طراحی سایت

اهمیت سرعت بارگذاری طراحی سایت

سرعت بارگذاری یک طراحی سایت در رتبه بندی نتایج جستجوی گوگل تأثیر دارد. اگر وب سایت شما در بین ده نتیجه برتر قرار نگیرد در صفحه اول قرار نمی گیرد اما بیشتر کاربران به صفحه دوم نتایج جستجو نمی روند. همه می دانند که تقریباً همه کلیکها در ده نتیجه جستجو اول است. بنابراین سرعت بارگذاری شما تأثیر مستقیمی در موفقیت شرکت و کسب مشتری شما دارد. اگر صفحه شما به سرعت بارگیری شود.
بهتر در نتایج گوگل قرار می گیرد زیرا صفحات کند با سرعت گزاف گویی بالا همیشه پایین تر می شوند. خوشبختانه یک برنامه رایگان وجود دارد که با استفاده از آن می توانید سرعت بارگذاری صفحه خود را بررسی کنید با این حال ، این برنامه به شما نمی گوید که چگونه می توان به در طراحی سایت برسید بک لینک یک مطالعه انجام داده و بیش از یک میلیون صفحه نتایج جستجو را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.

طراحی سایت

تاثیر سرعت بارگذاری سریع در طراحی سایت

این طراحی سایت ها به وضوح بهینه شده و برای بارگیری سریع طراحی شده اند. این مطالعه همچنین نشان داد که میزان گزاف گویی وب سایت های صفحه اول نتایج جستجو نسبت به صفحه نتایج دوم و سوم پایین است. به نظر می رسد بین زمان بارگذاری سریع و نرخ گزاف گویی کم ارتباط وجود دارد. این شرکت می خواست دریابد که صفحات در ده مکان اول مشترکی با یکدیگر دارند. آنها دریافتند که سرعت بارگیری از اهمیت ویژه ای در طراحی سایت برخوردار است.
این امر توسط گزارش معیار گوگل اسپید تأیید شده است زیرا هرچه مدت زمان طولانیتر طراحی سایت بارگیری شود ، بازدیدکنندگان بیشتر می شوند. اگر وب سایت شما برای بارگذاری کامل ده ثانیه طول بکشد ، احتمال بازدید کننده از وب سایت افزایش می یابد و اگر اکنون از بک لینک به گرافیک ها برگردیم ، متوجه می شویم که طراحی سایت های صفحه اول نتایج جستجو همه دارای سرعت بارگذاری کمتر از ثانیه هستند.

طراحی سایت

سرعت پایین طراحی سایت

چرا اکثر طراحی سایت ها با کندی سرعت مواجه هستند بیشتر به دلیل فایلهای تصویری خیلی بزرگ است یا کد منبع طراحی سایت که بهینه نشده است. اکثر وب سایت ها حاوی تصاویر زیادی هستند. اگر این تصاویر بهینه نشده اند ، بسیار سنگین هستند فضای زیادی را به خود اختصاص دهید و طراحی سایت را کند کنید. اندازه و وزن یک فایل تصویری با بایت بیان می شود. تعداد بایت ها نشان می دهد که یک پرونده چقدر بزرگ است.
گوگل می گوید اندازه مطلوب یک وب سایت زیر کیلوبایت است همچنین در اینجا ، بیشتر وب سایتها از هدف خود فراتر می روند. با این حال ، یکی از آخرین گزارش های گوگل نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق وب سایت ها در تمام صنایع بسیار کند است. گزارش معیار گوگل در طراحی سایت مهم نیست چه اتفاقی بیفتد سریعتر بهتر شده و کمتر از آن بیشتر است. از آنجا که از کل وب سایت ها بالای مگابایت هستند.

نحوه بررسی طراحی سایت در دستگاه های اندرویدی

دانستن اینکه طراحی سایت کند برای کسب مشتری بد است تازه آغاز کار است. اذعان به اینکه شما مشکلی دارید که باید برطرف شود ، اولین قدم است اکثر وب سایت ها دارای پرونده های تصویری هستند که بسیار بزرگ هستند و صفحه را کند می کنند اما همیشه این طور نیست. شما باید بدانید که وب سایت شما به آرامی چه کاری انجام می دهد قبل از اینکه حتی در مورد گرفتن در سرعت صفحه فکر کنید. برای انجام این کار برنامه آن را باز کرده است.
آدرس طراحی سایت خود را وارد کنید. برای بررسی سرعت بارگیری صفحه خود روی تجزیه و تحلیل کلیک کنید. اکنون گزارشی با تمام خطاها و مشکلات وب سایت شما ایجاد می شود که سایت شما را کند کرده و آن را کند می کند. از کل طراحی سایت ها بیش از مگابایت و از کل وب سایت ها بالغ بر مگابایت هستند ، به نظر می رسد در مورد آنها واقعیت دارد. گوگل دریافت که بارگیری یک طراحی سایت با اندازه صفحه تنها مگابایت است.

عملکرد طراحی سایت

طراحی سایت من قبلاً خوب عمل کرده است اما در صورت بهینه سازی آنها می توانستم نتایج بهتری کسب کنم و مشتریان بیشتری را بدست آورم. اگر گزارش را مرور کنم می توانم پیشنهادات خود را برای بهبود مشاهده کنم گوگل می گوید اگر موارد فوق را برطرف کنم می توانم زمان بارگذاری خود را کاهش دهم. بنابراین در صورت تمایل می توانم صفحه خود را به زمان بارگذاری دوم برسانم تقریبا معادل اندازه متوسط عکس در وضوح هفت ثانیه طول می کشد.
حتی وب سایتهایی وجود دارند که دارای تصاویری با اندازه مگابایت هستند من می خواهم صادق باشم ، ما باید روی آن کار کنیم. این عالیه و اگر بتواند بازدیدکننده بیشتری داشته باشد ، ارزش تلاش دارد. سرعت بارگیری طراحی سایت خود را با استفاده از این دو برنامه بررسی کنید تا پیشنهادهایی برای بار بهینه بارگیری دریافت کنید. اکنون می خواهم به شما چهار مشکل رایج را نشان دهم که اگر می خواهید در سرعت صفحه دریافت کنید ، برطرف شوید.

فشرده سازی تصاویر در طراحی سایت

بیشتر دلیل کندی طراحی وب سایت ها تصاویر خیلی زیاد است فهمیدم که اندازه پرونده های تصویر من تأثیر زیادی در سرعت بارگذاری وب سایت من دارد ، بنابراین باید تصاویر خود را فشرده سازی کنید. با داشتن برنامه های صحیح ، می توانید یک فایل تصویری را تا گاهی اوقات حتی بیشتر کاهش دهید. اگر وب سایت شما با وردپرس ساخته شده است ، باید افزونه را بارگیری کنید. می توانید هنگام بارگذاری آنها ، تصاویر خود را بطور خودکار فشرده کنید.
تصاویر موجود در بارگذاری شده را در کتابخانه رسانه خود فشرده سازی کنید. اگر می خواهید به طور همزمان اندازه چندین تصویر را کاهش دهید ، می توانید آنها را مستقیماً درون پلاگین بارگیری کنید. شما می توانید همزمان عکس کوچک کنید و را به یکی از سریعترین برنامه های بازار تبدیل کنید. اکنون دیگر نیازی به نگرانی نیست و تصاویر از قبل آپلود شده در طراحی سایت شما نیز بهینه شده اند. حافظه پنهان مرورگر در طراحی سایت حافظه است.

کد HTML در طراحی سایت

برای صرفه جویی در فضا باید کد اچ تی ام ال خود را به حداقل برسانید زیرا به این ترتیب می توانید طراحی سایت خود را نیز سریعتر کنید. با به حداقل رساندن کد منبع ، داده های غیر ضروری و غیر ضروری بدون آسیب رساندن به منبع منبع حذف می شوند. متن منبع باید تجدید نظر شود و در بسیاری از موارد نیز کوتاه یا حتی حذف می شود. پنهان مرورگر تأثیر زیادی در سرعت بارگذاری طراحی سایت شما دارد.
بارگیری پرونده های وب سایت شما زمان زیادی را می طلبد زیرا هر عنصر تصویر و صفحه باید به صورت جداگانه بارگذاری شود تا اچ تی ام ال و عناصر کد نویسی خوانده شوند. این فرآیند هر بار که به وب سایت خود مراجعه می کنید انجام می شود و به همین دلیل تاخیرهایی وجود دارد. با این حال ، حافظه پنهان مرورگر می تواند این مشکل را برطرف کند. حافظه نهان مرورگر یک حافظه بافر است که در آن منابعی که قبلاً فراخوانی شده اند.

نتیجه گیری

به عنوان کپی در رایانه کاربر ذخیره می شوند اگر کاربر دوباره طراحی سایت را صدا کند آرم ها ، قلم ها و فایل های دیگر در حال حاضر در حافظه هستند که بارگذاری سریع تری را امکان پذیر می کند. زمان بارگذاری کوتاه شده و بازدید کننده خوشحال است. چگونه از حافظه پنهان مرورگر استفاده می کنید البته افزونه ای برای این کار وجود دارد بنابراین نیازی به استخدام یک برنامه نویس نیست برای سایت های وردپرس مناسب است. بیش از یک میلیون بار نصب شده است و یکی از محبوب ترین افزونه های موجود در بازار است بهتر است امروز آن را نصب کنید تا زمان بارگذاری طراحی وب سایت شما بدون نیاز به تغییر کد منبع کاهش یابد.

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید