طراحی سایت


تغییرات در گوگل به دلیل کرونا

طراحی سایت

به نظر می‌رسد اثرات منفی بیماری ویروس COVID-19 مدیران عالی‌رتبه گوگل را به واکنش واداشته است. تغییرات در گوگل به دلیل کرونا محسوس بوده و این‌بار تصمیمی مبنی بر کاهش تا حدود %50 در بودجه بخش مارکتینگ اتخاذ شده است. این تصمیم ممکن است پاسخ به کاهش چشمگیر درخواست تبلیغات گوگل باشد. در بخش مقالات نونگار پردازش به بحث در مورد گردش مالی هنگفت بخش تبلیغات گوگل پرداخته شده است.
این تصمیم در کمتر از یک هفته بعد از اولین جلسه در مورد نتایج مالی سه ماهه اول سال میلادی اتخاذ شده است که نشانگر اهمیت موضوع می‌باشد.
گوگل به طور رسمی بازنگری در خط مشی خود در این زمینه را تایید کره است. این شرکت عنوان کرده است که درس‌هایی که از رکود سال 2008 میلادی گرفته، منجر به چنین عکس‌العمل سریعی شده تا بتواند رشد در طولانی مدت را ادامه دهد.
با این حال تاکید شده است که کسانی که رشد و موفقیت کسب و کار آنها به گوگل وابسته است، نیازی به نگرانی ندارند و با دقت زیادی تمامی موارد در نظر گرفته شده است.
عوامل مختلفی منجر به اتخاذ این تصمیم شده است. یکی از موثرترین آنها کاهش قابل ملاحظه تبلیغات در بخش حمل و نقل است.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید