طراحی سایت


WORLD WIDE WEB 2

تیم تحقیقاتی-پژوهشی شرکت طراحی سایت نونگار پردازش امیدوار است تا به این جای کار که ابتدای راه پر فراز و نشیب ارائه مقالات WWW، می باشد به خوبی عمل کرده و بتواند از این پس با نهایت تمرکز این راه را ادامه داده و نظر شما کاربران محترم را جلب کند. همانطور که در دو مقاله قبل به طور مختصر و مفید عنوان کردیم که شبکه جهانی وب در طی، چه فرآیندی تشکیل شد، قصدمان در این مقاله، معرفی تاثیر گذارترین فرد در این رویه می باشد.

طراحی سایت

Sir Timothy John Berners-Lee

تیم برنرزلی که هم پدر و هم مادرش ریاضیدان بودند به نحوه ای توسط این پدر و مادر تربیت شده بود که حتی بر روی میز شام هم از فرمول های ریاضی استفاده می کرد. وی در مدرسه (Sheen mount) دوران ابتدایی را گذراند. به طوری که یکی از سالن های این مدرسه به نام وی نام گذاری شد. تیم در همان زمان علاقه ای بسیار بالا از خود به رایانه را نشان داد به نحوی که فقط با یک تلویزیون قدیمی و یک پردازشگر M6800 و یک دستگاه لحیم کاری موفق به ساخت اولین کامپیوتر خود شد. و به محض ورود به دانشگاه شروع به هک دیگر کامپیوتر ها می کرد. تیم در سال 1976 از دانشگاه آکسفورد انگلستان فارغ التحصیل شد و با نبوغی که از خود به نمایش درآورد به سرعت جذب آزمایشگاه ذرات بنیادی اروپا (cern) شد. در آنجا بود که وی به فکر ایجاد بستری برای یک ارتباط مستمر بین فیزیکدانان (cern) با پژوهشگران دیگر شد. تیم همسر اول خود را در آکسفورد ملاقات کرد و بعد از شروع کار در poole با هم ازدواج کردند. عنوان شغلی تیم در این شرکت، برنامه نویس بود و در سال 1978 به عنوان تنظیم کننده نرم افزار و سیستم عامل در شرکت D.G.Nash نیز مشغول به کار شد.

طراحی سایت

درخشش تیم بنرزلی

تیم تا وقتی که در cern به کار مشغول بود نمونه ی اولیه سیستمی که آن را ENQUIRE می نامید ساخت و پس از رفتن از cern به کار در poole مشغول شد اما نکته ی قابل توجه این است که وی در سال 1984 به عنوان شریک به cern بازگشت. در سال 1989 شرکت cern توانست به بزرگترین گروه اینترنت تبدیل شود و تیم این فرصت را از دست نداد و تصمیم به پیوند فرامتن به اینترنت را گرفت. در همان سال بنرزلی پیشنهاد خود را مکتوب کرد و ارائه داد و در نهایت در سال 1990 نسخه ی ورژن خورده و تایید شده توسط mike Sendau را ارائه داد. تیم همان ایده بنیادین ENQUIRE را برای ایجاد شبکه جهانی وب به کار گرفت. در واقع ساخت و طراحی اولین مرورگر وب و اولین سرویس دهنده وب که https نامیده می شود، توسط برنرزلی صورت گرفت. اولین وب سایت در شرکت cern طراحی شد و اولین سایت آنلاین در 6 آگوست سال 1991 ایجاد شد.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید