طراحی سایت


راه های جلب اعتماد کاربر در طراحی سایت

از آنجایی که یک بازدید کننده با یک دیدن و مشاهده ی ظاهر یک طراحی سایت و کلیات آن تصمیم به ماندن و یا رفتن از طراحی سایت شما می کنند تحقیقات ثابت کرده که بازدید کننده با مشاهده یک ثانیه ای از طراحی سایت بدون خواندن حتی یک کلمه از آن تصمیم به ماندن و یا رفتن از سایت را می کنند. پس روش هایی که اعتماد کاربر را جلب کند و آن ها را در طراحی سایت حفظ کند بسیار حائز اهمیت می باشد.

برای جلب اعتماد مشتری در سئو راه هایی وجود دارد که عبارتند از:

• انتخاب عنوان های جذاب و مرتبط برای محتوا
• ایجاد محتوای ارزشمند در صفحه اصلی
• کاربران را تشویق به ماندن در طراحی سایت کنید
• به صورت آنلاین با کاربران گفتگو کنید

طراحی سایت

روش هایی که باعث حفظ کاربر در طراحی سایت می شود عبارتند از :

ی سایت را برای کاربران انجام دهید نه برای موتورهای جستجو
وقتی شما تصمیم به ایجاد سایتی می کنید باید آن را بر طبق سلیقه ی کاربر و مشتریانتان انجام دهید نه صرفا برای اینکه در نظر موتورهای جستجوگر عالی باشید و اول گوگل بیایید هر چند که شما وقتی بر طبق سلیقه ی بازدید کننده جلو روید مطمئنا در نظر گوگل و موتورهای جستجو هم عالی خواهید بود و شما را در اولویت خود قرار خواهد داد چرا که هدف گوگل این است تا کاربرانش از آن و جستجو های به دست آمده رضایت کامل را داشته باشند.

طراحی سایت مرتب باشد
منظور از مرتب بودن یعنی طراحی سایت خیلی از رنگ و لعاب های زیادی استفاده نشود و خیلی درهم و شلوغ نباشد تا بازدید کننده به راحتی بتواند از سایت بازدید کند و برای پیدا کردن بخشی به مشکل بر نخورد سعی کنید در ترکیب و چیدمان رنگ و متن ها دقت کنید تا قابل خوانا باشد و بازدید کننده از دیدن سایت کلافه نشود.

انتخاب عنوان های جذاب و مرتبط برای محتوا
داشتن عنوان جذابی که کاربر با دیدن آن جذب محتوا و طراحی ساتی شما شود از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که به افزایش ترافیک سایت شما کمک می کند مرتبط بودن عنوان محتوا با محتوای طراحی سایت و کلمات کلیدی ارائه شده می تواند اعتماد کاربر را چندین برابر کند در غیر این صورت شک نکنید که کاربر هیچ اعتمادی به سایت شما نخواهد کرد.

کاربران را تشویق به ماندن در طراحی سایت کنید
برای این کار باید کارهایی را کنید تا بازدید کننده را تشویق به دنبال کردن طراحی سایت شما کند را انجام دهید برای مثال با پرسیدن سوال در آخر محتوا حس کنجکاوی بازدید کننده را برانگیزید و آن ها را سایت خود نگه دارید.

به صورت آنلاین با کاربران گفتگو کنید
شما می توانید با تعبیه بخشی به عنوان چت آنلاین با کاربران و بازدید کنندگانتان در ارتباط باشید و بتوانید ارتباط دوستانه ایجاد کنید تا بازدید کننده هر سوالی در ذهنش ایجاد شد در آن مطرح کنند و شما با پاسخ های خود اعتماد آن ها را چندیدن برابر افزایش دهید و بازدید کنندگان طراحی وب سایت خود را به مشتری تبدیل کنید با این کار شما در واقع نشان دهنده ی با ارزش بودن رضایت مشتریانتان می باشد.
همچنین در دسترس بودن 24 ساعته پشتیبانان باعث چند برابر شدن اعتماد کاربران می شود که این ها خود بهترین روش برای جلب مشتریان می شود و همچنین ایجاد نظرات کاربران دیگر نیز می تواند بسیار در جذب مشتری به شما کمک کند چرا که افراد به نظر بقیه و کسانی که تجربه دارند بیش تر اهمیت می دهند.

در طراحی سایت خود از نماد الکترونیک اینماد استفاده نمایید
اگر طراحی سایت شما فروشگاهی باشد و بازدید کننده و با مشتری بخواهد از سایتتان به صورت آنلاین خرید کند و از آن جایی که اطلاعات کارت خود را می خواهد در اختیار سایت قرار دهد باید به سایت مورد نظر اعتماد کاملی داشته باشد تا بتواند خرید کند

با روش اختصاصی خود اقدام به طراحی سایت کنید
تقلید کردن از دیگران باعث می شود تا کاربران متوجه این موضوع شوند و چندان جالب به نظر نیاید چرا که وقتی چیز جدیدی را خودتان ایجاد کنید می تواند بسیار در نظر بازدید کننده چیز جدیدی باشد و از آن استقبال کند.

طراحی سایت

نتیجه گیری

از آنجایی که در روز کاربران بیشماری به گوگل می روند تا به هدفی که در سر دارند برسند و آن ها را از سایت های مختلفی جستجو می کنند سایتی را که بر طبق سلیقه و نظر بازدید کننده باشد بسیار دارای اهمیت می باشد. سایتی که اعتماد کاربران را جلب کند و بتواند آن ها را در طراحی وب سایت خود حفظ کند مورد بسیار مهمی می باشد که این کار دارای راه هایی می باشد با انجام آن ها می توایند به افزایش مشتری ها و همچنین تبدیل بازدید کنندگان به مشتری را کمک کند.

طراحی سایت

 

مطالب مرتبط:
طراحی سایت طراحی وب سایت شرکت طراحی سایت طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت گوگل طراحی سایت آپارات طراحی سایت بیمه طراحی سایت مطب دندان پزشکی طراحی سایت جراحی و زیبایی طراحی سایت تهران طراحی سایت مسکن طراحی سایت آژانس املاک طراحی سایت دکتر زنان طراحی سایت مزون لباس در تهران طراحی سایت وکلا طراحی سایت شرکت بازرگانی طراحی سایت کترینگ در تهران طراحی سایت درمانگاه طراحی سایت لوازم ایمنی طراحی سایت معاملات ملکی طراحی سایت پارچه فروشی در تهران اهمیت طراحی سایت داروخانه اهمیت طراحی سایت خدمات عروسی طراحی سایت فروشگاه موبایل طراحی سایت فروش آبمیوه و بستنی طراحی سایت فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی سایت سفارش آنلاین غذا طراحی سایت آتلیه عروسی طراحی سایت فروشگاه اسباب بازی در تهران طراحی سایت فروش رنگ و اسانس خوراکی طراحی سایت درج آگهی طراحی سایت تالار پذیرایی طراحی سایت خودرو طراحی سایت آتلیه عکاسی طراحی سایت املاک طراحی سایت دانشگاه مجازی طراحی سایت خبرگزاری طراحی سایت تخفیف گروهی طراحی سایت مزون طراحی سایت فروش فایل طراحی سایت موزیک طراحی سایت بیمه طراحی سایت شرکتی طراحی سایت داروخانه

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید