طراحی سایت


سایت سازهای برتر 2021

همانطور که در مقاله قبل اشاراتی به میزبانی وب و سرویس ها و یا خدمات مربوطه داشته ایم حال در این مقاله قصد داریم چند مورد از برترین های این سایت ساز ها که در حوزه ساخت سایت فعالیت دارند را معرفی و مقایسه کنیم. امیدواریم مورد استفاده شما قرار بگیرد.

Wix

طراحی سایت و میزبان افرادی که تبلیغات فوق العاده آزار دهنده ای دارند. اگر تا بحال یک فیلم YouTube مشاهده کرده اید آنگاه یک Wix مشاهده کرده اید. در حقیقت آن ها همه جا هستند با وجود همه این ها سهم آن ها در بازار زیر 2.5 درصد از کاربران CMS می باشد. البته گفته می شود با 4.4 دنبال کننده آن ها کمی شتاب گرفته اند و مطمعنا قادر به جلب توجه خواهند بود.زمانی که از وردپرس برای ساخت سایت استفاده می کنید دلیل استفاده از Wix چیست؟ جواب کاملا مشخص می باشد آن هم سادگی می باشد. در حقیقت ورد پرس عمق فوق العاده ای را مورد ارائه قرار می دهد اما این فرآیندشما را به سرعت به یک سایت جذاب خواهد رساند. لازم به ذکر می باشد که چیزی شبیه به هزاران تم و افزونه در دنیای این فرآیند وجود نخواهد داشت. نکته ای که در قرارداد با این فرآیند وجود دارد و شما باید درنظر داشته باشید این است که هزینه در ماه بین 13 دلار تا 39 دلار می تواند متغییر باشد و شما باید هزینه ی قراردادتان را به مدت سال اول به صورت کامل پرداخت کنید و این امکان دارد که سال بعد هزینه ی بیشتری دربر داشته باشد. معیارهای قیاس این میزبان به صورت زیر می باشد:
Cpanel : ندارد. SSL : رایگان. SSH : ندارد. پشتیبان گیری : سابقه سایت اما صادراتی وجود ندارد . ضمانت برگشت وجه : 14 روزه. پشتیبانی : 7/24 انگلیسی.

طراحی سایت

Squarespace

یکی دیگر از سازندگان سایت با الگوهای زرق و برق دار
این فرآیند مجموعه اصلی وب سایت ساز را در اختیار شما قرار می دهد و به شما این امکان را می دهد که بتوانید محصولات جدید خود را برای فروش و عرضه اضافه کنید و به نمایش در بیاورید آن هم با ارائه ای زیبا. دنبال کننده این فرآیندکمی بیش از 2.7 درصد از کاربران CMS می باشد. در این فرآیند هزینه ای متغییر رامی توان بین 16 دلار در ماه تا 46 دلار در ماه در نظر داشت اما اگر هزینه یک سال را کامل پرداخت کنید می توانید 30% تخفیف بگیرید. به صورت قابل توجهی این فرآیند مزیت استفاده از برنامه های افزودنی شخص ثالث را که مزیت رقابتی ورد پرس می باشد، را اضافه کرده است.
معیارهای قیاس این میزبان به صورت زیر می باشد:
Cpanel : ندارد. SSL : رایگان. SSH : ندارد. پشتیبان گیری : صادرات محدود. ضمانت برگشت وجه : 14 روزه. پشتیبانی : ایمیل 7/24، چند گپ.

طراحی سایت

Weebly

وب سایت سازی با پشتیبانی بهتر موبایل
یکی دیگر از وب سایت ساز ها می باشد که کاملا با Wix در رقابت می باشد، حدود نیم درصد سهم بازار کمتری نسبت به رقیب ذکر شده ی خود دارد اما قیمت کمتری دارد. همانند دیگر سایت ساز ها کتابخانه ای از الگو ها دارد اما به اندازه ی Wix و Squarespace غنی نیست لازم به ذکر می باشد که وردپرس در یک کهکشان دیگر است در این مقیاس. تعداد دیگری محدودیت دارد اما این به این معنی نیست که مدل موبایل را پشتیبانی نکند و در نسخه ی دسکتاپ هم خوب به نظر می آید. در ضمن ساختار منوی غنی تری نسبت به رقیب خود (Wix) ارائه میدهد. د رنهایت اگر قصد دارید یک سایت ساده داشته باشید که روی دسکتاپ و موبایل به خوبی کار کند می توانید از این فرآیند پیروی کنید و هزینه ی آن هم زیر 30 دلار در ماه می باشد. معیارهای قیاس این میزبان به صورت زیر می باشد:
Cpanel : ندارد. SSL : رایگان. SSH : ندارد. پشتیبان گیری : جزئی. ضمانت برگشت وجه :30 روزه. پشتیبانی : تلفن 365/7/24 .

طراحی سایت

WordPress


معیارهای قیاس این میزبان به صورت زیر می باشد:
Cpanel : ندارد. SSL : رایگان . SSH : برخی از برنامه ها. پشتیبان گیری : برخی از برنامه ها. ضمانت برگشت وجه :30 روزه. پشتیبانی : برخی از برنامه های ایمیل و برخی از برنامه ها چت تلفن 7/24


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید