طراحی سایت


شرکت بازرگانی

در دهه‌ی اخیر دنیای صنعت و تجارت رشد چشمگیری داشته به همین منظور شرکت های مختلفی به صورت رسمی و قانونی فعالیت های خود را در این زمینه آغاز نموده اند. نمونه ای از این شرکت ها شرکت بازرگانی می باشد. این شرکت ها کارهایی مانند انجام خرید و فروش، توزیع صادرات و وادرات، کلیه محصولات مجاز بازرگانی، ترخیص کالا از گمرکات داخلی و بین المللی و... می باشد.
برای اینکه یک طراحی سایت بازرگانی موثر واقع شود باید به عوامل زیر توجه کنیم:
• سئو و بهینه سازی
یکی از مهمترین مواردی که در سایت همه‌ی مشاغل به خصوص طراحی سایت بازرگانی باید توجه کنیم داشتن سئو و بهینه سازی قوی می باشد همانطور که می دانید گوگل یک منبع معتبری برای کاربران محسوب می شود که اگر هر سایت دارای سئو و بهینه سازی قوی باشد ، شانس جذب مشتریان شما هم بیش تر خواهد شد.
• سرعت طراحی سایت
پس از اینکه بر اولویت گوگل رفتید و افراد با سایت شما مواجه شدند هنگام ورود به سایت شما با سرعت بارگذاری رو به رو می شوند که اگر دارای سرعت بالایی بود به راحتی وارد سایت می شوند. اما اگر سرعت سایت پایین بود و بارگذاری صفحه طول کشید بازدید کننده حوصله منتظر ماندن را نداشته سپس به سراغ سایت های دیگری می رود.
• گرافیک طراحی سایت بازرگانی
گرافیک طراحی سایت بازرگانی مورد دیگری برای زیبایی سایت همچنین جذب بیش تر بازدید کنندگان می باشد. برای داشتن گرافیک جذاب و متناسب با کسب و کار، از یک گرافیست حرفه ای کمک بگیرید تا با استفاده از دانش و تجربه‌ی خود یک گرافیک مناسب را ایجاد کند.
• داشتن محتوای مناسب
یکی دیگر از موارد که در طراحی سایت بازرگانی باید توجه کنید داشتن محتوای مناسب می باشد محتوا یکی از موارد مهمی است که تقریبا همه‌ی افراد به خواندن آن می پردازند همچنین در صورت رضایت جذب سایت می شوند بنابراین مهمترین موضوع یک سایت وجود محتوایی که دارای اطلاعات مفید می باشد است.
• ریسپانسیو بودن سایت
ریسپانسیو بودن سایت یعنی سایت شما در نمایشگرهای دیگری مثل موبایل و تبلت به خوبی نمایش داده شود یعنی افرادی که با استفاده از گوشی و تبلت خود وارد سایت شما می شوند به راحتی و بدون ایجاد هیچ مشکلی به مشاهده از سایت شما بپردازند.

طراحی سایت

ساخت سایت

از آن جایی که در دنیای تکنولوژی زندگی می کنیم و همه‌ی کارها را با استفاده از اینترنت پیش می بریم ساخت سایت در این دنیای مدرن بسیار حائز اهمیت می باشد. ساخت سایت یکی از امکانات ضروری برای همه ی کسب و کارها در دنیای مدرن می باشد. در ساخت سایت باید به تمام مراحل آن توجه کنیم تا در نهایت یک سایت مورد پسند کاربران را ارائه دهیم.
نکات مهم در طراحی سایت بازرگانی که باید رعایت کنید:
بخش تماس با ما حرفه ای داشته باشید: بخش تماس با ما برای سایت شما بسیار حائز اهمیت می باشد. زمانی که بازدید کننده بخواهد با شما ارتباط بر قرار کنند با استفاده از این بخش به اطلاعات ارتباطی شما دسترسی پیدا می کنند.
خدمات و محصولات خود را واضح شرح دهید: خدمات و محصولاتی که ارائه می دهید را به صورت واضح بدون ابهام در سایت خود بیان کنید تا افراد به راحتی با خدمات شما آشنا شوند.
بخش درباره ی ما بسیار مهم می باشد: مورد دیگری که افراد دوست دارند بدانند رزومه ای از شما می باشد شما اطلاعاتی را از خود برای افراد بیان کنید برای مثال سابقه ی کاریتان یا داستان طرز تاسیس شرکت و.... را در اختیار افراد قرار دهید.

طراحی سایت
طراحی سایت

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید