طراحی سایت


طراحی سایت داروباکس

طبق آخرین آماری که انجمن داروسازان ارائه کرده‌اند، در کشور ایران هر فرد به طور میانگین در طول یک ماه حداقل یکبار به داروخانه مراجعه می‌کند. مراجعه به داروخانه‌ها تنها برای خرید داور صورت نمی‌گیرد. زیرا امروزه در داروخانه محصولاتی دیگری از قبیل محصولات آرایشی، بهداشتی، مکمل‌ها، تجهیزات پزشکی و ... به فروش می‌رسند.
با این وجود فراهم کردن شرایطی آسان برای خرید و دارو و دیگر اقلام داروخانه‌ای می‌تواند قدم بزرگی در این عرصه باشد. در این صورت افراد می‌توانند اجناس موردنیاز خود که باید از داورخانه‌ها تهیه کنند را، به صورت اینترنتی خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرند. داروباکس یکی از این داروخانه‌ها است که با طراحی سایت مختص به خود، تمامی محصولات دارویی و دیگر اقلام داروخانه‌ای را در محیط وب معرفی کرده است. مشتریان می‌توانند به وب سایت داروباکس مراجعه کرده و پس از بررسی و مقایسه تمام محصولات، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهند.

طراحی سایت داروباکس

داروباکس

داروباکس از اولین پایگاه‌های جامع اطلاع رسانی اینترنتی در حوزه محصولات داروخانه‌ای است که فعالیت خود را از از حدود ۲ سال پیش شروع کرده است. هدف اصلی داروباکس اطلاع رسانی و آشنایی بیشتر و بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه‌ای است.
داروباکس هیچ دارویی را به فروش نمی‌رساند چراکه برای ارائه دارو حضور بیمار با نسخه پزشک الزامی است و دارو با نظر دکتر داورساز داورخانه عرضه می‌شود. اما داروباکس شرایطی برای مصرف کنندگان فراهم کرده است که آن‌ها قبل از اینکه در داروخانه به دنبال دارو یا محصول موردنظر خود بگردند، این کار را به داروباکس بسپارند. با این کار هم از نظر زمانی و هم از نظر هزینه، برای مصرف کننده صرفه جویی می‌شود.

محصولات داروباکس

در داروباکس شما می‌توانید تمام محصولاتی که در داروخانه‌ها به فروش می‌رسند، به غیر از داروها را ببینید. به طور کلی محصولاتی که در داروباکس ارائه می‌شوند عبارتند از محصولات بهداشتی و آرایشی، غذای کودک، تجهیزات پزشکی، مکمل‌های رژیمی و غذایی و ... . قیمت تمامی محصولات در داروباکس به روز است. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سایت داروباکس گروه بندی کردن محصولات است. این گروه بندی ها و منوهایی که برای دسترسی به محصولات طراحی شده است، به کاربران کمک می‌کنند که به راحتی جستجوی خود را انجام بدهند و در کمترین زمان ممکن محصول موردنظر خود را پیدا کنند.

خرید دارو از داورباکس

همانطور که در قسمت‌های قبلی نیز گفته شد، در طراحی سایت داروباکس هیچ دارویی در موجود نیست و به فروش نمی‌رسد. در واقع داروباکس یک سامانه هوشمند تحویل دارو و اقلام داروخانه‌ای است. با این سامانه هوشمند دیگر لازم نیست مشتریان در داروخانه‌های سطح شهر به دنبال داوری موردنظر خود بگردند؛ زیرا این کار را داروباکس انجام می‌دهد.
عملکرد داروباکس به این صورت است که شما عکسی واضح از نسخه پزشک خود در سایت داروباکس ارسال می‌کنید. پس از آن سفارش شما به نزدیک‌ترین داروخانه به شما فرستاده می‌شود و فاکتور آن در سایت برای شما ارسال می‌شود تا شما از قیمت سفارش خود آگاهی داشته باشید. سپس شما با اطمینان کامل از اینکه داروخانه دارو یا محصول موردنظر شما را دارد به آنجا مراجعه کرده و سفارش خود را تحویل می‌گیرید. همچنین در صورتی که مایل باشید اجناس خود را درب منزل تحویل بگیرید داروباکس آن از داروخانه با پیک برای شما ارسال خواهد کرد.

خدمات داروباکس

سرویس‌ها و خدماتی که در طراحی سایت داروباکس گنجانده شده است بسیار متنوع است. برخی از این خدمات در اینجا آورده شده است.

اطلاعات کامل محصولات :

در طراحی سایت داروباکس شما می‌توانید اطلاعات کاملی از مشخصات، طریقه مصرف، کاربردها، موارد مصرف، ترکیبات، کشور و کارخانه سازنده، قیمت و .... یک محصول را ببینید. سپس با توجه به نیاز خود و دیگر عواملی که بیان شده محصولات را مقایسه کرده و بهترین مورد را انتخاب کنید.

جستجوی پیشرفته:

در سایت داورباکس کاربران امکان جستجوی پیشرفته را دارند. انواع فیلترها و پارامترهای موردنظر کاربر در دسترس هستند و کاربر به راحتی می‌تواند جستجوی خود را انجام داده و سریعا محصول موردنظر را پیدا کند.

جستجو از طریق بارکد:

یک امکان منحصر به فرد و قدرتمند که وب سایت داروباکس در اختیار کاربران خود قرار داده است، امکان جستجوی محصول موردنظر از طریق بارکد محصول است. با این روش جستجو تمام اطلاعات تکمیلی محصول نیز در دسترس کاربر قرار می‌گیرد.

امکان درج نظر :

در سایت داروباکس امکان درج نظر نیز وجود دارد. شما می‌توانید نظر و پیشنهادات خود راجع‌به خدمات و محصولات داروباکس را در سایت آن درج کنید. همچنین در صورت داشتن سوال کارشناسان این مجموعه با شما تماس گرفته و راهنمایی خواهند کرد.

مقالات مفید :

مطالب و مقالات متعددی در مورد سلامتی در سایت داروباکس درج شده است که می‌تواند برای کاربران مفید واقع شود. اطلاعاتی که در قالب این مقاله‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، از منابع معتبر برداشته شده و کاملا به روز است.

کلام آخر

داروخانه‌های آنلاین زیادی در سرتاسر کشور ایران و در شهرهای مختلف راه‌اندازی شده‌اند که به کاربران خود سرویس می‌دهند و کار خرید دارو و محصولات داروخانه‌ای را برای افراد راحت کرده‌اند. طراحی کردن وب سایت برای این داروخانه‌ها مزایای زیادی دارد و حتی می‌تواند در فروش آن‌ها نیز تاثیر بگذارد.
داروباکس جزو اولین وب سایت ها در این حوزه است که اطلاعات و مطالب مفیدی را در وب سایت خود به اشتراک گذاشته است. کاربران با مطالعه وب سایت داروباکس قادر خواهند بود بهترین محصول بهداشتی، آرایشی، مکمل و تجهیزات پزشکی موردنیاز خود را انتخاب کرده و برای تهیه آن اقدام کنند.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید