طراحی سایت


طراحی سایت زنبیل

امروزه طراحی سایت فروشگاهی یکی از بزرگ ترین شیوه های راه اندازی کسب و کارهای آنلاین است. به همین سبب می توان طراحی سایت زنبیل را به عنوان یک فروشگاه اینترنتی در راستای فروش غیر حضوری معرفی کرد. فروشگاه اینترنتی زنبیل از جمله فروشگاه هایی است که همواره رضایت مشتری را به همراه داشته و به نوعی به عنوان یکی از معروف ترین ها شناخته می شود.
زنبیل به ارائه خدماتی چون خرید راحت، ارائه کامل و دقیق اطلاعات محصول و آگاهی سازی خریدار پرداخته است.
ما در اینجا قصد داریم به بررسی طراحی سایت فروشگاهی زنبیل بپردازیم. همراه ما باشید.

طراحی سایت

ویژگی های طراحی سایت زنبیل

از مهم ترین ویژگی های فروشگاه اینترنتی زنبیل باید به خصوصیت دسته بندی آن اشاره کرد.
از آنجایی که تعداد و انواع محصولات موجود در این فروشگاه زیاد است، داشتن یک کتگوری یا دسته بندی همه جانبه از اهم واجبات است که زنبیل این خصوصیت را به خوبی اجرا کرده است.
وجود دسته بندی مناسب برای دستیابی آسان خریدار یا بازدید کننده، به منظور بررسی در کمترین زمان ممکن، از ویژگی های شیوه دسته بندی موجود در طراحی سایت زنبیل است.
چند نمونه از دسته های این وب سایت به شرح زیر است: • پوشاک؛
• لوازم دیجیتال؛
• لوازم خانگی و اداری؛
• محصولات آرایشی و بهداشتی؛
• محصولات مرتبط به تجهیزات ورزشی؛
• خدمات و تجهیزات پزشکی؛
• محصولات مرتبط با صنایع دستی؛
• انواع بدلیجات.


علاوه بر دسته بندی کلی، وجود منوهایی در دل منوی اصلی سبب شده تا دسته های زیرین محصولات نیز به سادگی قابل مشاهده باشند.
وجود اصول مرتبط به تجربه و رابط کاربری نیز از پیچیدگی سایت و غیر کاربردی بودن آن جلوگیری کرده است.
جالب است بدانید خصوصیت ذکر شده مواردی هستند که قبل از خرید محصول با آن مواجه می شوید. یعنی در واقع ویژگی های ذکر شده مربوط به مشاهده اولیه مخاطب از این سایت است. در ادامه به توضیح و بررسی ویژگی های بیشتر خواهیم پرداخت.

ویژگی خرید آسان در طراحی سایت زنبیل

طراحی سایت فروشگاهی زنبیل به شیوه ای است که کاربران بدون هیچ نگرانی می توانند محصول خود را خرید کنند. وجود سیستم ثبت سفارش و استعلام موجود بودن کالا، همچنین وجود سیستم ارسال ایمیل و پیامک سبب شده تا خرید برای کاربر ملموس به نظر برسد.
امکان انواع روش های پرداخت نیز در طراحی سایت زنبیل وجود دارد. با ایجاد یک درگاه پرداخت آنلاین برای مشتریان، کاربران می توانند از خدمات اینترنتی برای انتقال وجه نیز استفاده کنند. همچنین مشتری می تواند روش مورد دلخواه خود برای دریافت کالا را نیز انتخاب کند.
برای خرید در فروشگاه اینترنتی زنبیل، کافی است در سیستم کاربری زنبیل عضو شوید. با این کار مجبور نخواهید بود که برای هر خرید آتی خود، اطلاعات خود را به طور مجدد وارد کنید. وجود سیستم پشتیبانی قوی و همیشه در دسترس به منظور پیگیری و پاسخ به پرسش های مشتریان نیز از خدمات مرتبط با خرید در طراحی سایت زنبیل است.
هر مشتری پس از خرید محصول مدنظر خود، می تواند از وضعیت سفارش اطلاع پیدا کند، این ویژگی در طراحی این سایت، سیستم پیگیری سفارش نام دارد. پس از خرید یا در مسیر رسیدن کالا به دست کاربر، مشتری می تواند انتقادات و نظرات خود را با سیستم ثبت نظر در میان بگذارد.
در مجموع امکانت زیر به طور واضح در سایت فروشگاهی زنبیل مشهود است:
• امکان ثبت سفارش روزانه و آنلاین؛
• امکان حذف و ایجاد سبدهای خرید؛
• امکان ثبت نظرات و انتقادات از طریق سیستم مخصوص؛
• سیستم هوشمند پیگیری سفارش محصول؛
• پشتیبانی 24 ساعته؛
• و امکان استفاده از انواع روش های پرداخت و دریافت کالا.

نگاه طراحانه به طراحی سایت زنبیل

به خوبی می دانید که با گسترش تکنولوژی، امروزه مردم اکثر نیازهای خود را از طریق اینترنت رفع می کنند. وجود فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی از جمله مواردی است که به رفع نیاز خرید افراد کمک می کند.
طراحی سایت زنبیل توسط بزرگ ترین مجموعه های طراحی صورت گرفته است. متخصصینی حرفه ای که همواره برای رشد این سایت با چالش های گوناگونی مواجه شده اند. با توجه به طراحی سایر سایت های فروشگاهی، زنبیل طراحی منحصر به فرد خود در جزییات را دارد. جزییات از جمله مواردی است که سبب می شود یک طراحی خاص و تخصصی به نظر برسد.
از نظر سئو و بهینه سازی نیز طراحی سایت زنبیل در رتبه بالایی از گوگل قرار دارد. موضوع رتبه زنبیل در گوگل به مشتریان راضی آن نیز مرتبط می شود.

و در آخر...

طراحی سایت زنبیل را باید یکی از منحصر به فرد ترین نمونه ها در زمینه طراحی سایت فروشگاهی و سیستم فروشگاه اینترنتی دانست.
سیستم دقیق دسته بندی، سیستم ثبت و دریافت سفارش، سیستم پاسخگویی مناسب و بسیاری از ویژگی های خاص در زنبیل مشهود است. برای اطلاعات دقیق و بیشتر در رابطه با زنبیل، تنها کافی است با در نظر داشتن توضیحات این بخش، به سایت زنبیل مراجعه کنید.
با بررسی ویژگی های مورد توجه تیم طراحی زنبیل می توانید در راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود موفق تر عمل کنید.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید