طراحی سایت


طراحی سایت هایپردارو

تکامل فناوری به بهبود راحتی شخصی همه افراد کمک کرد. امروزه، ما می توانیم بسیاری از اقدامات را بصورت آنلاین انجام دهیم و نیازی به ترک منزل آرام و یا محل کار نیست. وقتی احساس بیماری می کنید ابتدا چه کاری انجام می دهید؟ احتمالاً با پزشک خود تماس خواهید گرفت یا به داروخانه خواهید رفت. حالا اگر داروخانه به صورت آنلاین باشد که عالی می شود یعنی بدون نیاز به این که با حال بد به اماکن عمومی وارد شوید می توانید گونه مسئله مرتبط با سلامتی وجود دارد را از راه دور به خود کمک پزشکی کنید و داروی مورد نیاز خود را سفارش دهید.
فارغ از برنامه های مراقبت های بهداشتی از راه دور، طراحی سایت داروخانه های آنلاین به نوعی یکی دیگر از راه های دریافت دارو هنگام اقامت در خانه و درمان هستند. اگر داروخانه دارید، فقط داشتن فروشگاه فیزیکی کافی نیست امروزه نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی بسیار ملموس است. طراحی سایت داروخانه یکی از وب سایت های مورد پسند عموم مردم است که استقبال خوبی از آن ها کرده اند و سایت هایپردارو یکی از نمونه های موفق طراحی سایت داروخانه است که حدود یک سال است که فعالیت اینترنتی خود را آغاز کرده است.

طراحی سایت

طراحی سایت هایپردارو چه می کند؟

وب سایت هایپردارو نیز یک طراحی سایت فروشگاهی است که انواع مکمل های غذایی و ورزشی، لوازم آرایشی بهداشتی، تجهیزات پزشکی و محصولات مرتبط با کودک را به فروش می رساند. در طراحی سایت داروخانه هایپردارو امکان تهیه داروها که نیاز به نسخه پزشک دارند را نخواهید داشت.
یکی از نقاط ضعف هایپردارو پشتیبانی ضعیف است. در واقع ضعف آن در محدودیت تایم است شما می توانید در تایم کاری که در واقع از 9صبح تا 6بعد از ظهر است با پشتیبانان ارتباط برقرار کنید. از آن جا که امروز اغلب وب سایت ها پشتیبانی 24ساعته دارند این ضعف بیشتر به چشم می آید اما برای وب سایت نوپایی مانند هایپردارو قابل چشم پوشی است.

نگاهی به طراحی سایت هاپیردارو

با توجه به این که طراحی وب سایت هایپردارو یک داروخانه اینترنتی است پس رنگ سفید و سبز اولویت دارند که هایپردارو هم به خوبی از این اصل پیروی کرده است اما اسلایدشوهای پیشنهادات تبلیغاتی تا حدودی رنگ اصلی را برهم زده اند و صفحه را شلوغ کرده اند. در عوض دسته بندی محصولات به خوبی صورت گرفته است و می توانید به راحتی همان محصولاتی را که نیاز دارید با برندهای متفاوت مشاهده کنید علاوه بر این پس از ورود به دسته بندی امکان اعمال فیلترینگ جزیی نیز دارید. به طور کلی طراحی سایت هایپردارو پیچیدگی خاصی ندارد تنها کافی است از روی نوار منو به بخش مورد نظر هدایت شوید یا اینکه از روی صفحه پیشنهادات را انتخاب کنید.

ویژگی های سایت هایپردارو

پس از انتخاب محصول مورد نظر جزییات و توضیحات تکمیلی ارائه شده است علاوه بر این گروه سنی و طرز استفاده از محصول درج شده است. با ثبت نام در وب سایت هایپردارو امکان برقراری ارتباط با پشتیبانی و دریافت مشاوره رایگان خواهید داشت. نکته مثبتی که در مورد هایپردارو وجود دارد این است که تاریخ انقضا محصولات درج شده اند، این ویژگی در مورد محصولات با تخفیف ویژ بسیار حائز اهمیت است. برخی از سایت های فروشگاه اینترنتی محصولاتی که تاریخ انقضای کمتری دارند را در بخش پیشنهادات ویژه قرار می دهند و کاربر بدون اطلاع از این موضوع ثبت سفارش می کند و تا قبل از دریافت محصول از انقضای آن مطلع نخواهد شد اما طراحی سایت هایپردارو این مشکل را با درج تاریخ انقضای هر محصول حل کرده است. تنها یک نقطه ضعف در این بخش مشاهده می شود که آن هم فقدان نظرات کاربران است. بسیاری از افرادی که آنلاین خرید می کنند به نظرات مثبت سایر مصرف کنندگان اهمیت می دهند.

نحوه جستجو در طراحی سایت هایپردارو

اگر به قسمت سمت راست بالای صفحه اصلی توجه بفرمایید نوار جستجو را مشاهده می کنید که می توانید نام کالایی که قصد خرید دارید را درج کنید و محصولات مرتبط را مشاهده کنید البته این بخش نیز ضعف هایی دارد که توصیه می کنیم نام محصول را کامل درج کنید. البته خیلی ملموس نیست این مورد فقط ممکن است در برخی موارد کمی گزینه های مشابه اسمی نیز مشاهده کنید.

سخن پایانی

در سایت هایپردارو برخلاف سایر وب سایت های فروشگاه آنلاین برای ثبت سفارش و پر کردن سبد خرید نیاز به ثبت نام دارید که ثبت نام رایگان می باشد و زمان زیادی را از شما طلب نمی کند. به طور کلی با بررسی های ما خدمات رسانی و طراحی سایت داروخانه هایپردارو خوب بوده است نا گفته نماند نمایش عالی در سایر دستگاه ها نیز دارد اما جای ارتقای بیشتری دارند تا از سایر رقبا قدرتمندتر باشد. امید است با ارتقا طراحی و سئو سایت موفق تر عمل کند و نمایش بهتری به کاربران و جایگاه بالاتری در لیست نتایج داشته باشد.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید