طراحی سایت


نحوه بازاریابی در توییتر

شبکه اجتماعی توییتر از موفق‌ترین و قدرت‌مند ترین شبکه های اجتماعی در تمام دنیا می باشد که در حال حاضر بیشتر از 300 میلیون کاربر فعال دارد و بیش از 50 زبان گوناگون را پشتیبانی می کند. گرچه توییتر فیلتر شده و دسترسی به آن سخت است اما آن قدرپرطرفدار است که همه ی سلبریتی ها و سیاستمداران در آن فعال هستند و برای معرفی کمپین‌های تبلیغاتی‌شان استفاده می کنند . شما می توانید در زمینه کسب و کاری که دارید یک کمپین تبلیغاتی موفق در توییتر داشته باشید . فقط کافی است نحوه بازاریابی در توییتر را بلد باشید .برای کسب و کارتان حتما یک اکانت بسازید و تبلیغات خود را شروع کنید.برای شروع فعالیت باید ثبت نام کنید و یک حساب کاربری برای خود داشته باشید برای این کار کافی است فقط یک آدرس ایمیل برای خود درست کنید.

طراحی سایت

ساختار ظاهری توییتر

محیط کاربری و ساختار ظاهری توییتر بسیار ساده است و با بالا و پایین کردن صفحه می توانید مطالب مختلفی که کاربران توییت کرده اند را ببینید. ساختار ظاهری توییتر ر از رنگ سفید و آبی تشکیل شده است و به علت رنگ آبی که در آن استفاده شده است حس برقراری ارتباط و دوستی را در افراد بیشتر می کند. توییت کردن در واقع همان منتشر کردن محتوا است ، با فشردن کلمه توییت ، محتوای مورد نظرتان در فضای توییترمنتشر می شود و دیگران می توانند درباره آن نظر بدهند . در هر توییت می توانید حداکثراز 280 کاراکتر استفاده کنید.اگر متن طولانی‌تری را برای توییت کردن در نظر دارید ؛ یا باید در یک توییت دیگر ادامه متن را بگذارید یا باید لینک مطلب را قرار دهید تا کاربران برای خواندن ادامه مطلب به لینک مربوطه مراجعه کنند.در کنار متنی که استفاده می کنید می توانید از تصاویر و ویدیئو های مرتبط هم استفاده کنید این کار هم با گوشی و هم با کامپیوتر بسیار آسان است. حداکثر از 4 عکس ، 1 گیف و یک ویدیئو 2 دیقیه و 20 ثانیه ای می توانید استفاده کنید.البته توییتر این امکان را دارد که به صورت لایو هم ویدئو بگذارید.بستگی دارد کدام مورد نیاز شما را در زمینه کاریتان رفع می کند.
در توییتر هم مانند شبکه های اجتماعی دیگر می توانید کاربرانی را که می خواهید فالو کنید و ازهمان لحظه که فالو کردید به همه توییت هایشان دسترسی داشته باشید. در صورتی که حساب کاربری شان خصوصی باشد باید اول برای شان درخواست بفرستید و اجازه بگیرید.در صورت قبول شدن در خواست‌تان می توانید به توییت ها دسترسی داشته باشید.

طراحی سایت

لینک گذاری

اگر وب سایت‌تان در زمینه فروش محصولات است ، می توانید لینک محصولات جدید را توییت کنید یا حتی مقالات جذاب سایت را هم با دیگران به اشتراک بگذارید.لینک ها جز کاراکتر ها به حساب نمی آیند پس نگران این موضوع نباشید و لینک مطلب را هم بگذارید. لینک گذاری در در توییت ها می تواند بازدید سایت مورد نظرتان را بالا ببرد. اگر ویدئویی دارید که زمانش بیشتر از زمان گفته شده است( 2 دقیقه و 20 ثانیه ) ، می توانید فقط لینک ویدئو را توییت کنید.

طراحی سایت

اینفلوئنسرهای توییتری

احتمالا در اینستاگرام خود اینفلوئنسر ها را دنبال می کنید یا حداقل با آن ها آشنا هستید. در توییتر هم مانند اینستاگرام افرادی هستند که معروف شده اند و به همین دلیل برای کمپانی ها و شرکت ها تبلیغات انجام می دهند. اینفلوئنسرهای توییتری می توانند با کوت کردن توییت شما ، کاری کنند که توییت مورد نظر تان چند برابر بازدید داشته باشد.در نظر داشته باشید که اینفلوئنسرهای توییتری برای این کار مبلغ قابل توجهی از شما دریافت می کنند.

هشتگ گذاری

همان طور که می دانید در بیشتر شبکه های اجتماعی امکان هشتگ گذاری وجود دارد.هشتگ‌گذاری در توییتر بسیار تاثیر گذار و مرسوم است. فقط کافی است بدانید باید از چه هشتگ‌هایی در زمینه کاری تان استفاده کنید. استفاده از هشتگ‌های پرکاربرد می تواند بازدید از توییت های‌تان را چند برابر کند.

تولید محتوای جذاب

با توجه به این که در توییتر تعداد محدودی کاراکتر قابل استفاده است ، پیشنهاد می کنیم یک متن کوتاه و مجذوب‌کننده بنویسید.بهتر است این نکته را هم بدانید که توییت هایی که عکس یا ویدئو هستند حدودا سه برابر بیشتر از توییت های متنی کلیک می خورند.برای تولید محتوای جذاب می توایند از توییتر آنالیتیکس هم استفاده کنید.به طور مثال فرض کنید فعالیت شما در توییتر فروش لباس های مردانه و زنانه است.با استفاده از توییتر آنالیتیکس می توانید متوجه شوید که لباس های مردانه بیشتر کلیک می خورد یا لباس های زنانه.اگر لباس های زنانه بیشتر کلیک می خورند بهتر است تمرکز خود را در همین زمینه بیشتر کنید.
اگر از توییتر به درستی استفاده کنید می توانید نتایج بسیار مثبتی بگیرید فقط کافی است تمام موارد را رعایت کنید. حتما فعال باشید و روزانه حداقل دو توییت داشته باشید و به طور منظم با کاربران در تعامل باشید . برای ساخت پروفایل‌تان از یک ایمیل و رمز صحیح استفاده کنید و اطلاعات را به طور کامل و درست وارد کنید . با رعایت همین نکات ریز به گرفتن تیک آبی توییتر نزدیک شوید.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید