طراحی سایت


نحوه‌ بازاریابی سایت در آپارات

از آنجایی که صاحبین مشاغل دوست دارند تا کسب و کار خود را به هر نحوی تبلیغ کنند تا افراد با مشاغل آن ها آشنا شوند یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی و تبلیغات که کاربران بسیاری را جذب می کند استفاده از شبکه های اجتماعی می باشد که هر چه کسب و کارها در این شبکه های اجتماعی فعال باشند و مطالب مفیدی را در آن قرار دهند به پیشرفت کار خود بسیار کمک می کنند. یکی از آن شبکه های اجتماعی آپارات می باشد که اگر با نحوهِ‌ بازاریابی سایت در آپارات آشنا شوید کار خود را جلو می اندازید ما در این بخش می خواهیم راه هایی که با بازاریابی در آپارات می توانید به گسترش کسب و کار خود کمک کنید را معرفی کنیم.با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت بسیاری از شبکه های اجتماعی توانسته کمک ویژه ای را به افراد و صاحبین کسب و کار کند. مانند فیسبوک، توییتر ،اینستاگرام وآپارات که هر کدام با قابلیت هایی که دارند می توانید اقدام به بازاریابی برای کسب و کارها کنید. برای مثال آپارات با قرار دادن ویدیو رایگان می تواند به افراد کمک کند.حال چرا آپارات گزینه مناسبی برای بازاریابی می باشد؟ افراد از مطالب طولانی فرار می کنند و به تصاویر و ویدیو علاقه دارند دوست دارند تا اگر نیاز به آموزشی دارند با دیدن ویدیو به راحتی مطالب مورد نظر خود را آموزش ببینند. اگر صاحب کار هستید توجه کنید که حتما از آپارات در بازاریابی کسب و کار خود استفاده کنید با قرار دادن ویدیوهای آموزشی و یا توضیحات مطالب بسیار مهم در آپارات افراد را جذب کنید. افراد دوست دارند تا با دیدن ویدیو پرسش ذهن خود را بیابند.

طراحی سایت

ثبت نام برای قرار دادن ویدیو

بعد از این که وارد سایت آپارات شدید باید بر روی قسمت ورود/ ثبت نام کلیک کنید در صفحه ای که باز می شود گزینه ایجاد حساب کاربری را بزنید سپس موبایل خود را وارد کرده و یا اگر می خواهید با حساب ایمیل خود وارد شوید با استفاده از گزینه ثبت نام با حساب گوگل به وارد کردن ایمیل خود بپردازید کدی برای شما ارسال می شود که باید آن کد را وارد کنید تا به مراحل بعدی بروید.

آپلود فیلم برای قرار دادن ویدیو

زمانی که اکانت خود را ساختید و خواستید ویدیویی را آپلود کنید باید بعداز وارد شدن به اکانت خود همان صفحه اول قسمت بالا سمت چپ گزینه ای به اسم بارگذاری ویدیو وجود دارد که با کلیک بر روی آن می توانید به انتخاب ویدیو مورد نظر خود بپردازید. توجه کنید که در سمت راست دسته بندی هایی وجود دارد که اگر کسب و کار شما مربوط به هر کدام که باشد در قسمت مربوطه قرار داده شود.در بخش بالا گزینه ای به نام صفحه نخست قرار دارد که هر کجا باشید با انتخاب آن می توانید به صفحه نخست برویدبخش بعدی ویدیو دنبال شدگان می باشد که اگر هر اکانتی را دنبال کرده باشید در این قسمت می توانید ویدیوهای آنان را ببینید.مورد بعدی ویدیوهای پسند شده می باشد یعنی زمانی که شما ویدیویی را مشاهده کرده باشید اگر آن را پسند کرده باشید در این قسمت قرار داده می شود که می توانید آن ها در این قسمت مشاهده کنید.

مزایای قرار دادن ویدیو در آپارات

مزایای مهمی که در قرار دادن ویدیو در آپارات می توانیم اشاره کنیم این است که کاربران بسیار زیادی را جذب کسب و کار خود کنید با استفاده از این روش افراد با دیدن ویدیو شما که برای آن ها مفید است جذب سایت شما می شوند. یکی دیگر از مزایایی که می توان در قرار دادن ویدیو در آپارات اشاره کرد رایگان بودن آن است یعنی شما بدون پرداخت هزینه ای میتوانید به راحتی ویدیو خود را در ان قرار دهید.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید