طراحی سایت


نقش دامین در سئو

قبل از اقدام به طراحی سایت و وارد شدن در دنیای مدرن اول از همه باید دامنه مناسبی را برای سایت خود انتخاب کنید در گذشته سئو مسئله بسیار مهمی بود و نقش دامین در سئو طراحی سایت شما تاثیر بالایی روی رنکینگ آن داشت اما رفته رفته با گذشت زمان و تغییر شرایط گوگل متوجه شد که باید به المان های دیگر هم اهمیت بدهد اما با انتخاب دامنه و متوجه شدن نقش دامین در سئو می دانید که این نام مخصوص سایت شما و برند شماست و هیچ کس دیگری نمی تواند آن را کپی کند.

طراحی سایت

تاثیر نام سایت در سئو

انتخاب نام سایت مناسب تاثیر زیادی را بر روی سئو و تعداد ترافیک شما خواهد کرد تاثیر نام سایت در سئو که مورد رضایت افراد باشد دارای مزایایی می باشد که عبارتند از:
•یکی از مزایای تاثیر نام سایت در سئو بیش تر کلیک خوردن آن است.
•مزایای دیگر تاثیر نام سایت در سئو کسب اعتماد بیش تر افراد می شود.

طراحی سایت

برای انتخاب دامنه باید به نکاتی توجه کنید از جمله:

انتخاب دامنه شما باید طوری باشد تا در نتایج جستجو جلب توجه کند. آن وقت در اینجا با افزایش بازدید کننده و افزایش کلیک تاثیر نام سایت در سئو را بهتر متوجه خواهید شد.
نام دامنه کوتاه باشد تا به راحتی در ذهن افراد بمانند.
نام دامنه و علامت تجاری که انتخاب می کنید باید توجه کنید جوری باشد که قابل حفظ شدن و کمتر از 15 کاراکتر باشد.
•از چند نام دامنه متفاوت استفاده نکنید.
•در هنگام انتخاب نام دامنه باید دقت کنید که از خط فاصله اعداد و دیگر کاراکتر های خاص استفاده نشود.
•در هنگام انتخاب نام دامنه سعی شود از کلید واژه ها در طراحی سایت استفاده شود برای که این سبب می شود اول بر روی نام دامنه و سپس بر روی کلید واژه های سایت تاکید شود.
•سعی کنید دامنه خود را برای 10 سال آینده ثبت کنید تا گوگل از جدیت کار شما اطمینان حاصل کند.
•برای ثبت دامنه اطلاعات کامل را در اختیار آن ها بگذارید.
•سابقه ی دامنه تاثیر بسیار زیادی بر روی سئوی سایت شما می گذارد.
•در هنگام انتخاب نام دامنه زمینه کاری خود را به نحوی ذکر کنید.
این نکات شامل مواردی بود که در هنگام انتخاب نام دامنه باید به آن توجه کنید تا نتیجه ی مطلوبی را بگیرید همچنین با موارد نکات بالا می توانید در هنگام گرفتن نتیجه ی مطلوب به تاثیر نام سایت در سئو توجه کنید.

طراحی سایت

خرید دامنه و هاست

زمانی که می خواهید اقدام به ایجاد طراحی سایت کنید باید به خرید دامنه و هاست کنید سعی کنید قبل از خرید دامنه و هاست اقدام به تحقیق و بررسی کنید تا ببینید کدام شرکت برای خرید دامنه و هاست مناسب می باشد و کارایی کدام یک بهتر است که با بررسی و گرفتن مشاوره از شرکت های مختلف بهترین مورد را انتخاب کرده و اقدام به خرید دامنه و هاست می کنند.

پسوند دامنه

زمانی که می خواهید به انتخاب پسوند دامنه بپردازید باید موقعیت جغرافیایی آن را در نظر بگیرید پسوند دامنه ها به دو دسته ی عمومی و دامنه های محلی تقسیم می شود موقعیت های عمومی مربوط به موقعیت خاصی نیستند و به صورت عمومی می باشند مانند com,org,net و پسوند دامنه های محلی مربوط به موقعیت و محل خاصی می باشند و تاثیر مثبتی را بر روی طراحی سایت شما می گذارد مانند ue,ir,uk برای مثال اگر بازدید کنندگان شما ایرانی باشند استفاده از ir تاثیر بسیار مثبت و جذب بازدید کنندگان بیش تری نسبت به com دارد.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید