طراحی سایت


WORLD WIDE WEB 1

در اخبار نونگار اظهار داشتیم که قصدمان بر این است، تا یک فرآیند نوشتاری موثر را پیش بیریم و با انتشار این مقاله به این راه ادامه می دهیم امید است مورد استفاده همه ی شما عزیزان قرار بگیرد. همانطور که در مقاله (طلوع WORLD WIDE WEB) اظهار داشتیم به بررسی تمام عوامل و رویدادهای موثر در شکل گیری شبکه جهانی وب می پردازیم.

طراحی سایت

CERN

پس از جنگ جهانی دوم، اعتبار علمی اروپا در حال غرق شدن بود چرا که اکثریت دانشمندان به ایالات متحده آمریکا مهاجرت می کردند یا به عبارتی فرار مغزها در اروپا افزایش پیدا کرده بود. در سال 1949 برای اصلاح توازن و بازگشت علم قاره سبز به اعتبار سابق خود، لوئیس دی بروگلی (Louis-Victor-Pierre-Raymond, 7th duc de Broglie) فیزیکدان فرانسوی و برنده جایزه نوبل فیزیک، پیشنهاد ایجاد آزمایشگاه علوم اروپا را داد. در نهایت تا سال 1952، 11 کشور اروپایی توافق کردند که "شورای اروپایی تحقیقات هسته ای" موقت یا همان (CERN) یا به اصلاح فرانسوی (Conseil Européenne pour la Recherche Nucléaire) را تاسیس کنند.

طراحی سایت

Conseil Européenne pour la Recherche Nucléaire

در ناحیه شمال شرقی شهر ژنو در کشور سوئیس در کنار مرز فرانسه این سازمان شروع به فعالیت کرد. در واقع فعالیت این سازمان ساخت، افزارهای شتاب دهنده ذرات و دیگر ریز بناها و ابزار هایی می باشد که برای پژوهش های فیزیکی در انرژی های بالا استفاده می شود. تیم برنزلی، فارغ التحصیل رشته فیزیک در دانشگاه آکسفورد انگلستان می باشد. تیم با نبوغی که از خود به معرض دید گذاشت به خوبی جایگاهی در سازمان (CERN) برای خود بدست آورد در این بین بود که تیم به فکر ایجاد بستری بود تا فیزیکدانان سازمان (CERN) بتوانند با پژوهشگران و فیزیکدانان انرژی های بالا (High Energy Physics Community) ارتباط مستمری را برقرار کنند.


طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید