طراحی سایت


 

 


در بخش اول از این مقاله در طراحی سایت نونگار با 4 مورد از مهم ترین و کاربردی ترین روش های جستجو در موتور های جستجو برای رسیدن به بهترین نتیجه آشنا شدیم ، حال به بررسی ادامه این موارد می پردازیم .


تاثیر نشانه " * " در نتایج جستجو :


ممکن است برخی اوقات به دلایلی خاص ، شرایطی به وجود بیاید که کلمه کلیدی یا عدد مهمی را برای جستجو فراموش نمایید . در این مواقع از نشانه " * " استفاده نمایید . برای استفاده از این نشانه نیز کافیست همانند تصویر زیر به عبارت نوشته شده یک * اضافه کنید و جستجو نمایید .

طراحی سایت

 


استفاده از عبارت ( ) AROUND در جستجو :


ممکن است بعضی وقت ها بخواهید عبارت طولانی را جستجو نمایید اما برخی از کلمات آن را فراموش کرده باشید . در این گونه موارد تنها کافیست انتها و ابتدای عبارت مورد نظرتان را بنویسید و در میان آن دو کلمه عبارت AROUND() را بنویسید ، سپس درون پرانتز تعداد کلماتی از عبارت که فراموش نموده اید را بنویسید .

طراحی سایت

 


استفاده از عبارت intitle در جستجو :


به طور مثال برای رسیدن به عبارت آموزش طراحی سایت می بایست عبارت intitle را پیش از کلمه کلیدی مورد نظرتان قرار دهید . حتما دقت کنید که در بین آن ها نباید فاصله وجود داشته باشد .

طراحی سایت

 


نقش استفاده از نقل قول :


نقل قول ها می توانند در رسیدن به نتیجه مطلوب ، بسیار تاثیرگذار باشند . اگر یک عبارت را بدون نقل قول جستجو کنید شاهد نتایجی خواهید بود که کلمات عبارت مورد نظرتان به طور پراکنده در نتیجه قرار دارند . به کار بردن نقل قول در عبارت جستجو باعث می شود تا نتایجی را به دست بیاورید که عبارت مورد نظرتان به شکل مرتب و پشت هم در مطلب وجود داشته باشد .

طراحی سایت

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید