اهمیت لینک داخلی در طراحی سایت

لینک داخلی در طراحی سایت


با مراجعه به بسیاری از سایت ها خواهید دید که محتوای آنها بسیار مفید و جذاب می باشد ولی هیچ لینک داخل در آن استفاده نشده است و فرصت مناسبی را با بی اطلاعی از دست می دهند. تجربه سئو سایت به ما اثبات کرده است که در مورد لینک ها که به دو بخش لینک داخلی و خارجی تقسیم می شود بی اهمیتی به لینک های داخلی اشتباه بزرگی است. این روش یک روش بدون مشقت و آسان در طراحی وب سایت برای نوشتن و تولید محتوای بهینه سازی شده می باشد.
گوگل و ربات های آن علاقه بسیار شدیدی به لینک های اینترنال یا داخلی نشان می دهند و بنابراین یکی از مولفه های اصلی بهینه سازی سایت و محتوا را به راحتی می توان در طراحی سایت خود به کار گرفت و نباید از آن به سادگی گذشت. لینک های داخلی فقط برای سئو سایت کاربرد ندارند بلکه همانگونه که بارها اشاره کرده ایم گوگل به مواردی علاقه دارد که کاربران را راضی و خوشحال کند. کاربر با مراجعه به سایت و مطالعه محتوای طراحی سایت شما می تواند با کلیک کردن بر روی لینک های سایت شما به صفحات مرتبط رفته و مطالب کامل تری را در مورد آن می تواند مطالعه کند. بنابراین در طراحی سایت، رعایت لینک های داخلی علاوه بر رضایت کاربر و کمک به وی برای یافتن مطالب مورد نظرش در سئو سایت و رنک گوگل نیز تأثیر دارد.

اهمیت لینک داخلی در طراحی سایت

لینک داخلی در طراحی سایت محبوب گوگل


حال با توضیحاتی که در بالا دادیم می رسیم به گوگل و عملکرد ربات های خزنده گوگل در سایت. در صورتی که مطلب بالا را مطالعه کرده باشید اشاره کردیم که با وجود لینک های داخلی دسترسی کاربران به مطالب دیگر سایت نیز آسان تر خواهد شد و اکنون اشاره کنیم که این لینک ها برای ربات های خزنده گوگل نیز بسیار جذاب و نقش یک راه کلیدی برای دسترسی به قسمت های مختلف طراحی وب سایت ما را برای آنها فراهم می کند. به همین راحتی می توانید هم رضایت کاربر و هم ربات های گوگل را فراهم کنید و در نتیجه ترافیک و میزان بازدید از سایت خود و نیز رنکینگ خود را ارتقا ببخشید. تجارب ما در عرصه سئو سایت با توجه به حضور بلند مدت سایت های نونگار پردازش در رتبه های اول و دوم در کلمه کلیدی طراحی سایت نشان دهنده اهمیت لینک های داخلی و استفاده بهینه و صحیح از آنها در طراحی وب سایت و تولید محتوا می باشد.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید