طراحی سایتطراحی سایت و وب سایت سازی شاید در ظاهر کاری آسان به نظر بیاید و خیلی ها فکر کنند با ساخت وبلاگ تفاوتی ندارد. اما این گونه نیست. در وب سایت سازی باید تخصص های گوناگونی را داشت و به موارد مختلفی مانند برنامه نویسی، php و نیز javascript و css و غیره تسلط داشت که هر کدام از آنها نیاز به تخصص و تجربه دارند و یادگیری آنها زمان بر می باشد. اما در دنیای امروز و خصوصاً در دنیای طراحی سایت و وب سایت سازی همواره راه های کوتاه تری نیز برای رسیدن به مقصد به وجود می آید. وب سایت سازی با استفاده از ابزارهای مختلف که هم وب سایت سازی رایگان را شامل می شود و هم هزینه بر یکی از این راه ها است. در این نوشتار چند مورد از ابزارهای وب سایت سازی رایگان را برای شما همراهان شرکت طراحی سایت نونگار پردازش معرفی خواهیم نمود.

وب سایت سازی 

وب سایت سازی با Wix


اما تعداد ابزار هایی وب سایت سازی رایگان بسیار زیاد است ولی همه آنها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. یکی از بهترین ابزارهای وب سایت سازی، Win نام دارد. Win ابزاری می باشد که می توان با استفاده از آن در عرض چند دقیقه به صورت آنلاین و رایگان یک طراحی سایت حرفه ای انجام داد. از مزایای استفاده از ابزار وب سایت سازی Win این است که با استفاده از آن می توانید وب سایت خود را بر حست نیاز های خود ساخته و بدون اینکه کدنویسی انجام دهید یک سایت با گرافیک مناسب و امکانات متنوع باشید. مزیت دیگر این ابزار وب سایت سازی این است که کاملاً رایگان می باشد ولی در نهایت برخی از ابزارهای ویژه را با دریافت مبلغی در حدود دویست هزار تومان ارائه می دهد.

وب سایت سازی 

وب سایت سازی با Webs و Tumblr


دو ابزار دیگری که به صورت رایگان برای وب سایت سازی در اختیار شما قرار می گیرد ابزارهای Tumblr و  می باشند. Tumblr را که همه می شناسید و یکی از بهترین های وبلاگ سازی است که این امکان را به شما می دهد که هر چیزی را به اشتراک بگذارید. اما ابزار وب سایت سازی Webs نیز ابزار رایگان دیگری است که بی شک یکی از بهترین وب سایت سازهای بازار می باشد و با توجه به تعداد بسیار زیاد قالب های موجود در آن می تواند مورد مناسبی برای مشاغل و کسب و کارهای متفاوت باشد. البته این ابزار نیز بخشی از خدمات خود را با پرداخت هزینه ارائه می دهد ولی احتمال فراوان بخش رایگان آن نیز می تواند کار شما را راه بیاندازد.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید