طراحی سایتاگر کاوشی در دنیای اینترنت و طراحی وب سایت کرده باشید خواهید دید که اکثر طراحی سایت های موجود را می توان وب سایت فروشگاه نام نهاد. وب سایت فروشگاه از ابتدای به وجود آمدن سایت ها بیشترین فراوانی را داشته است و شاخص ترین نوع وب سایت فروشگاه در جهان نیز آمازون و Ebay می باشند که در کشورهای زیادی به ارائه خدمات می پردازند. در ایران نیز وب سایت فروشگاه توانسته است که به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند و چند طراحی سایت مشهور نیز در این زمینه وجود دارد که به احتمال زیاد در مورد آنها شنیده و یا حتی از آنها خرید کرده اید. دیجی کالا و بامیلو مشهورترین طراحی سایت فروشگاهی در این هستند. نونگار پردازش نیز به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین شرکت طراحی سایت در ایران سهم بسزایی در پیشرفت وب سایت فروشگاه در کشور داشته که می توانید بخشی از آنها را در بخش نمونه کارها مشاهده نمایید.

وب سایت فروشگاه 

نقش قیمت در موفقیت وب سایت فروشگاه


برای اینکه بتوانید یک وب سایت فروشگاه موفق داشته باشید باید موارد زیادی را رعایت کنید که یکی از مهمترین این مؤلفه ها در طراحی سایت قیمت مناسب اجناس و خدمات ارائه شده می باشد. دلیل این امر نیز روشن است؛ کاربران در فضای مجازی به راختی می توانند دست به مقایسه بزنند و به دنبال خرید با ارزان ترین قیمت می باشند. به همین دلیل مدیران وب سایت فروشگاه نیز تلاش می کنند تا با ارائه بهترین قیمت ها بیشترین فروش را داشته باشند و با ارائه پیشنهادهایی تحت عنوان پیشنهاد شگفت انگیز و یا پیشنهاد ویژه به مناسبت های مختلف کاربران زیادی را مجاب به بازدید روزانه از وب سایت فروشگاه خود نمایند. با توجه به اینکه در حال حاضر فروشنده های آنلاین مالیات مشخصی پرداخت نمی کنند و از پرداخت اجاره مغازه ها و پرسنل زیادی نیز معاف هستند این توانایی را پیدا می کنند که قیمت هایی ارزان را به کاربران پیشنهاد بدهند.

وب سایت فروشگاه 

تنوع کالاها و محصولات در وب سایت فروشگاه


مورد دیگری که در وب سایت فروشگاه اهمیت زیادی دارد این است که محصولات و کالاهای ارائه شده جامع و کامل باشند و از تنوع کافی برخوردار باشند تا کاربری که وارد سایت شده است بتواند محصول مورد نظر خود را بیابد. از آنجایی که در وب سایت فروشگاه برخلاف مغازه ها و فروشگاه ها محدودیت فضا وجود ندارد تا بی نهایت اقلام را می توان به سادگی در دید مشتریان و کاربران قرار داد و برای هر کدام از این محصولات نیز جزئیات زیادی را مشخص نمود. البته این کار وب سایت فروشگاه نیز نیاز به یک دسته بندی و منوهای مرتب و منظم دارد تا کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر خود را پیدا کند. قرار دادن بخشی برای جستجو می تواند کمک زیادی به کاربران برای یافتن سریع تر محصول مورد نظرشان کند.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید