طراحی سایتشرکت ها در قالب های دولتی و خصوصی در حال فعالیت هستند و برای اینکه نام شرکت بر یک نهاد بگذارند نیاز است که دارای شرایط و ویژگی هایی باشد که در مجموع به همه آنها یک حالت رسمی، اداری و ارگان مانند بودن می بخشد. وب سایت شرکتی نیز یکی از انواع طراحی سایت می باشد که ذیل مجموعه طراحی سایت شرکتی قرار می گیرد. یکی از دلایل و ویژگی هایی که اعتبار زیادی به شرکت ها می بخشد و به آنها رسمیت می بخشد وب سایت شرکتی می باشد. هر شرکت و نهادی برای اینکه بتواند با کاربران خود در ارتباط باشد باید از ابزار مختلفی بهره ببرد که مهمترین و بهترین این ابزار وب سایت شرکتی است. با این اوصاف نمی تواند یک طراحی سایت معمولی و ساده را برای یک شرکت انجام داد و برعکس شرکت ها نیاز دارند تا یک طراحی سایت حرفه ای که دارای پشتیبانی سایت قدرتمندی مانند نونگار پردازش باشد را برای خود انجام دهند زیرا این وب سایت شرکتی به عنوان ویترین شرکت آنها باید با دیگر شرکت ها رقابت کند.

وب سایت شرکتی 

مزایای وب سایت شرکتی


بدون شک وب سایت شرکتی نیز مانند وب سایت فروشگاه می تواند مزایای زیادی را برای هم کاربران و هم مدیران شرکت ها به ارمغان بیاورد. یکی از مهم ترین این مزایا ایجاد این باور در مشتریان و کاربران شما می باشد که کسب و کار شما از گستردگی قابل ملاحظه ای برخوردار است و نیز می توانید با ترسیم چشم اندازهای شرکت و بخش های مختلف، کارکرد سازمان و شرکت خود در وب سایت شرکتی برای کاربران مشخص نمایید تا اطمینان و اعتماد را در آنها به وجود بیاورید. از دیگر مزایای وب سایت شرکتی این است که می توانید برای کارمندان خود دسترسی های محدود ایجاد کنید و بخش هایی از سایت را در اختیار آنها قرار دهید.

وب سایت شرکتی

ارسال ایمیل انبوه، جمع آوری اطلاعات کاربران و مشتریان، ایده های جالب برای ارتباط برقرار کردن با کاربران و جلب نظر آنها، ارائه پیشنهاد های ویژه و بخش اطلاعیه های شرکت از دیگر امکانات و مزایای وب سایت شرکتی می باشد. ارتباط مستقیم با مدیر عامل و بخش های مختلف، فروش و نمایش کالاها و خدماتی که شرکت در ارتباط با آنها فعالیت می کند و بسیاری امکانات و ویژگی های خاص که بنا بر اهداف و کارکرد های هر شرکتی می توان در طراحی وب سایت شرکتی از آنها استفاده کرد.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید