طراحی سایت و اپلیکیشن

 

 

طراحی سایت و اپلیکیشن امروزه به عنوان آیتمی در جهت پیشرفت و ورود کسب و کار شما به بازاریابی اینترنتی می باشد که می تواند ترافیک را به سمت شما هدایت نماید. طراحی سایت و نیز طراحی اپلیکیشن می تواند محصولات و نیز کسب وکار شما را در محیط مجازی معرفی نماید تا برند شما در محیط مجازی نمودار شود.

 

 

طراحی وب سایت و اپلیکیشن

 

 

پس از طراحی وب سایت شما می توانید اپلیکیشن خود را طراحی نمایید و بدین منظور کاربران شما به راحتی بتوانند به تعامل با شما بپردازند. طراحی اپلیکیشن شما می تواند به رنگ سازمانی شما باشد و لوگوی شما را نیز دربرداشته باشد. با انتشار اپلیکیشن خود در موبایل ها می توانید افراد را به کسب و کار خود بکشانید و محصولات و خدمات خود را معرفی نمایید. طراحی سایت شما می تواند در صفحات محصولات و خدمات شما را معرفی نماید.

 

 

طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن چه مزایایی دارد؟

 

 

طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن اقداماتی می باشد که در جهت ورود کسب و کارها به مارکتینگ آنلاین می باشد و می تواند محصولات و خدمات شما را به کاربران معرفی نمایید. درج اطلاعات و تصاویر از محصولات ، قیمت محصولات  و سرویس ها تمامی مواردی هستند که در طراحی سایت و اپلیکیشن شما می تواند درج گردد و در نتیجه به راحتی اطلاعات را در اختیار کاربران شما بگذارد

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید