مهارت های فردی در طراحی سایت

میتوان موضوع مهارت فردی را به عنوان یک گل تصور کنیم و هر فرد را همانند یک گلدان پس اگر گل ها با هماهنگی در کنار یکدیگر قرار نگیرند مطمئنا باعث زیبایی فردی نخواهند شد، همچنین برای کسب مهارت های بیشتر هر فرد نیاز به رشد شخصی و ذهنی دارد. همچنین رشد شخصی و ذهنی با رشد و افزایش توانایی های شغلی نیز همراه است.

مهارت های حرفه ای در طراحی سایت

 

این موضوع را میتوان اینطور بیان کرد که تمایز افراد از طریق مهارت هایشان صورت میگیرد. و در دنیای امروز یک فرد ماهر در صنعت خود له جای اینکه از رنگ های موجود استفاده کند، رنگ جدیدی را در صنعت خود به وجود میاورد. باید این موضوع را نیز مدنظر داشت که نمیتوان تک بعدی عمل کرد یعنی تنها داشتن یک مهارت کافی نیست.

استقلال حرفه ای در طراحی سایت

 

استقلال داشتن یعنی بتوانیم در کسب و کار، صنعت و حرفه ی خود مستقل عمل کنیم. کپی کردن از رفتار و نحوه ی تصمیم گیری از دیگران در فرد باعث ایجاد تمایز و رفتار حرفه ای نمیشود.

تعهد حرفه ای در طراحی سایت

میتوان از دیدهای مختلفی به تعهد نگاه کرد. تعهد یعنی حفظ شان و جایگاه خود، متعهد بودن به تیمی برای انسجام آن تیم و متعهد بودن به سازمان و وفاداری به آن. تعهد یعنی یعنی تا مادامی که در سازمانی در حال فعالیت هستیم با افتخار و غرور از آن دفاع کنیم، و با حفظ شان  منزلت سازمان شان و منزلت خودمان را هم حفظ کنیم و باعث ایجاد وحدت شویم.

 

اخلاق حرفه ای در طراحی سایت

اخلاق حرفه ای یعنی انعطاف پذیری به نفع حرفه و صداقت در ادعا. باید با انعطافی حساب شده و ساختارمند و با توجه به رعایت صداقت در کسب و کار خود باید بتوانیم از شرایط تعارض و تضاد منافع در درون و بیرون سازمان جلوگیری کنیم. داشتن اخلاق حرفه ای باعث ایجاد حس خوب و رضایت در مشتری شده و باعث ایجاد تمایز نام تجاری شما با دیگران میشود.

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید