شبکه های اجتماعی نقش مهمی در بازدید از سایت، ماندگاری کاربران وب سایت و در نتیجه بهبود سئو سایت می شود.

چگونه طرفداران بیشتری در فیسبوک داشته باشیم ؟

همانطور که در قبل گفتیم یکی از راه های بازاریابی اینترنتی و دارندگان وب سایت های تجاری عضویت و استفاده از شبکه های اجتماعی است ، که از این طریق می توانید بازدید کنندگان و مشتریان سایت خود را افزایش دهید . حال اگر برای کسب و کار اینترنتی خود یک fan page ایجاد نموده اید می دانید که چگونه باید سایت خود را سئو کنید یعنی طرفداران خود را افزایش دهید و آنها را جذب کنید تا صفحه شما را like کنند؟
در قدم اول می توانید با استفاده از نرم افزار های فیس بوک و یا قالب های آماده ی رایگانی که در سایت هایی مانند pagemod.com وجود دارد یک صفحه خوش آمد گویی عالی و منحصر به فرد برای طرفداران خود و افزایش بازدید از صفحه تان بسازید . این کار در اکثر مواقع کمک می کند تا بازدید کنندگان به طرفداران شما تبدیل شوند .
قبلا گفتیم که تهیه لیست ایمیل مخاطبین اهمیت ویژه ای برای صاحبان سایت ها دارد ، با داشتن این لیست از مشتریان  می توانید یک ایمیل با متنی خوب برای آنها ارسال کرده تا در مورد صفحه تجاری سایت شما بیشتر بدانند و البته باید آدرس لینک fan page  شما در پایین صفحه وجود داشته باشد تا به راحتی با یک کلیک به صفحه شما دست پیدا کنند.  همچنین می توانید در پروفایل شخصی خود و یا رسانه های اجتماعی دیگر لینک هایی ارسال کرده و بطور مثال در قسمت بیوگرافی پروفایل شخصی خود در فیس بوک چیزهایی مثل در صفحه فیسبوک من با من همراه شوید را تایپ کرده و آدرس صفحه فیس بوک خود را قرار دهید .
چیز دیگری که می تواند به سئو سایت و درواقع هدایت طرفداران به صفحه شما کمک کند استفاده از تبلیغات است . قبل از اینکه هزینه زیادی صرف کنید از آگهی های کوچک و مناسب شروع کنید و ببینید که کدامیک برای شما مناسب تر هستند .
از فیس بوک نه بعنوان یک شخص بلکه به عنوان یک صفحه استفاده کنید و این کار منجر به افزایش طرفداران شما خواهد شد .
برای اینکه بتوانید افراد مختلف و یا دوستان خود را به طرفدارانتان تبدیل کنید می توانید برای دعوت آنها از لینک دعوت از دوستان که در هر صفحه از fan page وجود دارد استفاده کنید .
شما می توانید یک بخش رویداد در صفحه تان راه اندازی کرده و در قسمت اطلاعات بیشتر یک جمله مناسب درراه صفحه طرفداران خودتان تایپ کنید و توجه کنید که یک لینک به صفحه خود داشته باشید تا افراد بتوانند به سایت شما دسترسی داشته باشند .
و در آخر اینکه از دوستان خود بخواهید تا صفحه شما را به اشتراک بگذارند . و حتما یک like box در وب سایت خود ایجاد کنید تا بازدید کنندگان بتوانند به راحتی و با یک کلیک مستقیما از طریق سایت شما به جمع طرفدارانتان بپیوندند . با این کار وقتی بازدید کنندگان به سایت شما می آیند و طرفداران زیاد شما را در فیس بوک می بینند مطمئنا وب سایت شما در نظر آنها معتبر تر جلوه خواهد کرد .

شبکه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی اینترنتی برای صاحبان وب سایت ها دارند. شما هم اگر صاحب سایت هستید می توانید از این روش بهره ببرید و از fan page استفاده کنید. با استفاده از راهکارهایی می توانید بازدید کنندگان را به سایت خود جذب کنید و سایت خود را سئو کنید.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید