طراحی سایت


طراحی سایت رایگان از لحاظ امنیتی معایب زیادی دارد. بنابراین نباید از نرم افزارهای طراحی وب سایت رایگان استفاده کرد.

نقش نرم افزارهای رایگان طراحی سایت در امنیت سایت ها

از مهمترین نیازهای فطری بشر که در تمامی محیط های گوناگون ، فرهنگ و تمدن ها معنی متفاوتی دارد امنیت است . امروزه نیز با پیشرفت تکنولوژی و وجود فضای مجازی امنیت یکی از مهمترین مسائل بوده چرا که اطلاعات موجود در وب سایت یک شرکت در واقع هویت آن شرکت بوده و سایت طراحی شده برای آن باید از امنیت بالایی برخوردار باشد . ولی متأسفانه به دلیل اطلاعات کم مشتریان و پیشرفت روز به روز فناوری وب استفاده از نرم افزار های متن باز و رایگان که از طریق شرکت های طراح سایت ارائه می شود رو به گسترش است . اینگونه نرم افزارها که به تازگی استفاده از آن بسیار زیاد شده است به صورت رایگان بر روی اینترنت قرار می گیرند و برای راه اندازی سایت ها استفاده می شوند ، شرکت های طراحی سایت با استفاده از این نرم افزارها و تغییر در چندین فایل آنها ، وب سایت را به فارسی ترجمه کرده  و بدون اطلاع از ویژگی های فنی و چالش های امنیتی آن ،  سایتهای خود را راه اندازی می کنند . این گونه نرم افزارها به این دلیل که در دسترس همگان هستند و سایت های زیادی در سطح بین المللی از این طریق راه اندازی شده اند تکنولوژی آن برای اکثر نفوذگران رو شده و انگیزه ارتکاب به جرم های رایانه ای در آنها بالاست . اتفاقی که بارها در این گونه سایت ها افتاده این است که شرکت هایی که از اینگونه نرم افزارها برای طراحی وب سایت استفاده می کنند به این دلیل که به طور دائم به شرکت بین المللی طراح و برنامه نویس آن وابسته هستند اگر شرکت مادر از محصول خود پشتیبانی نکند این شرکت های واسطه بلاتکلیف خواهند ماند . نوع دیگر امنیت امانتداری و حفظ اسرار مشتری است که شرکت طراح باید آن را تأمین کند پس شرکت های طراحی سایت باید به این امر توجه داشته باشند که راه اندازی یک وب سایت با حفظ اصول امنیتی کار دشواری است . شما برای اینکه امنیت سایت خود را تست کنید می توانید از سایت safeweb.norton.com بهره ببرید که سایت شما را از لحاظ امنیتی به صورت آنلاین مورد آزمایش قرار می دهد . و گفتنی است که این نتایج این سایت امن بودن وب سایت شما را به طور قطع تأیید نکرده و فقط اصول امنیتی آنرا مورد آزمایش قرار می دهد .

طراحی سایت با نرم افزارهای رایگان امنیت را در خطر می اندازد. اگر شرکتی با این روش طراحی وب سایت انجام دهد ، به شرکت طراح این نرم افزارها وابسته خواهند شد.

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید