برای پیاده سازی گوگل AdSense  باید در وب سایت خود مراحل طراحی وب سایت مورد نظر را انجام دهیم. انجام نامناسب این کار به بهینه سازی سایت (سئو سایت) لطمه خواهد زد.

Google AdSense یک شبکه تبلیغاتی است که در آن گوگل به صورت اتوماتیک تبلیغات  را بر روی صفحات وب به نمایش می گذارد و بررسی می کند تا تبلیغات مرتبط بر روی آن قرار گیرد که بر اساس این عمل بازده خوبی برای سایت خواهد داشت.
شما می توانید به آسانی لینک گوگل AdSense را بیابید. گوگل ایمیلی به منظور تصدیق به شما می فرستد که حاوی لینکی است و با کلیک بر روی لینک به صفحه مورد نظر هدایت خواهید شد. و طی چند روز این تنظیمات بر روی وب سایت شما انجام می پذیرد. زمانی که برای شما حسابی باز شد می توانید وارد حساب خود شوید و کد html را گرفته و در طراحی وب سایت خود آن را پیاده سازی کنید. این کد در تنظیمات AdSense می باشد. شما می توانید تنظیمات ظاهری تبللیغات را مطابق علایق خود اصلاح نمایید و در طراحی سایت خود این کدها را لحاظ نمایید. در مرحله بعد می بایست PIN خود را در سایت گوگل وارد نمایید. گوگل کارتی را به ایمیل شما خواهد فرستاد که سریالی از کاراکترها بر روی آن نوشته شده است که می بایست این PIN  را در حساب گوگل AdSense خود وارد نمایید.
    
برخی نکات
o    هرگز بر روی گوگل  Adsخود کلیک نکنید که به نوعی کلاه برداری محسوب می شود و حتی این احتمال وجود دارد که شما از برنامه گوگل AdS بیرون انداخته شوید.
o    شما زمانی می توانید انتظار شانس را داشته باشید که ترافیک سایت داشته باشید و تعداد بازدیدکننده کافی برای وب سایت خود داشته باشید.
o    زمانی که شما در وب سایت خود به فروش محصولات و خدمات می پردازید از گوگل Ads استفاده نکنید زیرا تبلیغات گوگل Ads برای بازار محصولات رقیب شما تبلیغ می کند . شما نمی توانیم پیش بینی کنید چه تبلیغی بر روی سایت شما انجام می شود و تبلیغات محصولاتی شبیه محصولات شما موجب کاهش سهم فروش شما خواهد شد و این عمل به نحوی موجب کاهش در بهینه سازی سایت و سئو سایت شما می شود.

برای پیاده سازی گوگل AdSense بر روی وب سایت خود می بایست مراحل ذکر شده را در طراحی وب سایت خود لحاظ کنید. قبل از تنظیم نمودن می بایست به ضرورت انجام این پروسه به خوبی فکر کنیم و این نکته را در نظر داشته باشیم که با اجرای نامناسب این تبلیغات روند منفی در بهینه سازی سایت (سئو سایت) نداشته باشد.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید