در کنار طراحی سایت قوی شبکه های اجتماعی در بازاریابی محتوا و سئو سایت تاثیرگذار می باشند.

 

در حالی که اغلب افراد اهمیت شبکه های اجتماعی را درک نموده اند اما تنها تعداد کمی از افراد از نقش شبکه های اجتماعی در موتورهای جستجو آگاه می باشند. بسیاری از شرکت ها در زمینه سئو بر این باور بوده اند که کلمات کلیدی و لینک ها تنها عوامل تثیرگذار در رنکینگ وب سایت و سئو وب سایت می باشند. اما الگوریتم های رنکینگ اندکی بعد دریافتند که تفاوت ایجاد نمودن بین مطلبی که از نظر کاربر مفید می باشد تنها به واسطه کلمات کلیدی درج شده در آن مقیاس صحیحی نمی باشد. در حال حاضر اما نقش درجه بندی محتوا به واسط شبکه های اجتماعی انجام می پذیرد.

 

  • به روز رسانی پنگوئن گوگل و اثرات آن

به روز رسانی الگوریتم پنگوئن گوگل در May 2013  جریان جدیدی در مبحث سئو بوده است. بسیاری  از وب سایت ها که با استفاده از بک لینک های غیر اصولی و فیک، رنکینگ بالایی را در صفحه نتایج کسب نموده بودند پنالتی شدند و به صفحات بعدی انتقال یافتند و به طبع آن 2 یا 3 درصد از وب سایت ها ترافیک خود را از دست دادند.

 

  • احراز هویت فاکتوری در سئو

احراز هویت مفهومی مهم در سئو می باشد. اگر وب سایت شما از لحاظ طراحی سایت در مقابل دیگر رقبا به اندازه کافی مناسب باشد شما رنکینگ بهتری را کسب خواهید نمود و در نتیجه این عمل کاربران دسترسی بهتری به وب سایت شما خواهند داشت.

 

  • چگونه احراز هویت شما ارزیابی می شود؟

اگر محتوای درون وب سایت مرتبط با کلمات کلیدی در طراحی وب سایت شماباشد و مورد پسند کاربر وب سایت باشد. در اینصورت هویت سایت شما تایید می شود.

 

چگونه موتورهای جستجو،کیفیت محتوای شما را مشخص می نمایند؟

شما می بایست تاکنون به اهمیت شبکه های اجتماعی در بهینه سازی موتور جستجو و سئو سایت پی برده باشید. در این خصوص می توان به نقش شبکه های اجتماعی در کیفیت بخشیدن به محتوا پرداخت که در سئو سایت بسیار تاثیرگذار خواهد بود. زمانی که موتورهای جستجو محتوا را رتبه بندی می نمایند این مسئله را در نظر می گیرند که ایا در شبکه های اجتماعی نیز انتشار می یابند؟ اشاره تمامی این موارد بر اهمیت شبکه های اجتماعی در بازاریابی محتوا و مبحث سئو وب سایت شما می باشد.

اهمیت شبکه های اجتماعی در بهینه سازی موتور جستجو و سئو سایت بسیار پررنگ می باشد. در کنار طراحی سایت قوی شناساندن محتوا به گوگل در مبحث سئو بسیار تاثیرگذار می باشد که این احراز هویت به گوگل توسط انتشار محتوای سایت در شبکه های اجتماعی صورت می پذیرد.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید