طراحی سایت


طراحی سایت و rel=”next”  و rel=”prev”  در سئو سایت اثرگذار می باشند.

 

طراحی سایت و "rel=”next  و "rel=”prevکه در جهت دهی برای مطالب بعدی و قبلی در ارشیو مطالب استفاده می شود تاثیر مثبتی را بر سئو سایت خواهد گذاشت. با جایدهی  rel=”next” & rel=”prev” در آرشیو مطالب خود به موتورجستجو خواهید فهماند که سری های دیگر از این نوع مطالب را در طراحی سایت خود دارا می باشید. در کد زیر نحو درج این خصیصه را در طراحی وب سایت شما را نشان خواهیم داد.

 

<link rel='prev' href='http://example.com/seo/' />

<link rel='next' href='http://example.com/seo/page/3/' />

 

این خصیصه در کدهای html4 و  html5می باشد. در جهت دهی صفحات مرتبط به ارشیو بهتر است درج تعداد زیادی شماره صفحه بپرهیزید و تعداد این صفحات ارائه شده را محدود نمایید. نمایش سری های زیاد از صفحات برای مثال ده صفحه، موجب درج کد گذاری های اضافه در صفحه طراحی سایت شما خواهد شد فلذا نمایش تعداد صفحات را محدود نمایید و اجازه دهید کاربر گام به گام به آرشیو بیشتری از مطالب موجود در طراحی وب سایت شما دست یابد. همچنین rel=”next”  و rel=”prev” را در ساختار لینک دهی صفحات آرشیو در طراحی سایت خود استفاده نمایید وبه واسط آن موجب شوید موتورهای جستجو عملکرد بهتری را در ایندکس نمودن صفحه سایت شما اعمال نمایند و در راستای آن گام موثری را در سئو وب سایت خود داشته باشید. ارائه محتوای عالی در کنار طراحی سایت قوی و با رعایت اصول سئو موجب تقویت تجارت الکترونیکی شما خواهد بود. 

طراحی سایت و "rel=”next  و "rel=”prevکه در جهت دهی برای مطالب بعدی و قبلی در ارشیو مطالب استفاده می شود تاثیر مثبتی را بر سئو سایت خواهد گذاشت.

 

 

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید