طراحی سایت و ساختار آن می بایست براساس اصول سئو سایت باشد

 

طراحی سایت و ساختار، مبحثی بسیار مورد توجه در قالب بندی صفحه سایت می باشد. چگونه می توان طراحی سایت را به مناسب ترین چیدمان فرمت بندی نماییم. چه زیر منوهایی را در با چه حجمی از لینک صفحه در طراحی سایت خود قرار دهیم. ساختار درست لینک دهی صفحات به چه فرمتی می باشد. تمامی این موارد در طراحی سایت حرفه ای و حتی در سئو سایت اثرگذار خواهد بود.

 

منو در طراحی سایت

منوها اولین لینک های مورد توجه در طراحی سایت توسط کاربر می باشد. حال چه مقدار از صفحات موجود در طراحی سایت خود را در منو جایدهی نمایید. منو صفحه به دلیل درج در دیگر صفحات سایت بسیار حائز اهمیت می باشد. پس سعی نمایید در منو طراحی سایت خود تنها به درج صفحت ضروری اکتفا نمایید و در درج صفحات با درجه ضروریت کمتر بپرهیزید.

 

درج دیاگرامی که ارتباط صفحات سایت

دیاگرامی از اینکه کاربر در چه صفحه ای قرار دارد و چه مجموعه و زیر مجموعه هایی را بدین واسط طی نموده است را در طراحی صفحات سایت خود قرار دهید. تا کاربر به طور روشن بداند چه مجموعه و زیر مجموعه هایی در طراحی سایت شما موجود می باشد و مسیر دسترسی به صفحات مورد نظر خود را در طراحی سایت شما به راحتی بیابد. مثال زیر به منظور درک بهتر این موضوع می باشد.

 

Web development → Content management system → WordPress → WordPress themes  → Responsive WordPress themes

 

 Sitemap در طراحی سایت

صفحات موجود در طراحی سایت خود را با درج در  sitemapبه گوگل بشناسانید. اگر شما صفحه ای را در طراحی سایت خود پاک نموده اید آن را به صفحه ای دیگر را طراحی سایت خود که مشابه می باشد ریدایرکت نمایید.

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید