طراحی وب سایت و قالب سایت لازمه رعایت نکاتی در سئو وب سایت می باشد.

 

طراحی قالب سایت و کدنویسی استفاده شده در طراحی وب سایت در سئو بسیار حائز اهمیت می باشد. چگونه قالب طراحی وب سایت  خود را به بهترین نحو که مطابق با اصول سئو وب سایت باشد پیاده سازی نماییم. در اینجا به شرح موارد اثرگذار که در طراحی وب سایت  می بایست توجه شود می پردازیم.

 

تگ اسکریپت در طراحی وب سایت

درج تگ اسکریپت که به کدهای جاوا اسکریپت استفاده شده در طراحی وب سایت  اشاره می نماید نیازمند زمان لود می باشد. حال اگر حجم فراوانی از اسکریپت را در طراحی وب سایت  خود درج نماییم موجب سنگینی در زمان لود صفحه طراحی وب سایت  خود خواهیم شد که در سئو وب سایت اثرگذاری منفی را دارا می باشد.

 

استایل داخلی در قالب طراحی وب سایت

استفاده از استایل داخلی در قالب طراحی وب سایت  موجب افزایش حجم صفحه طراحی وب سایت  خواهد شد که به موجب آن در سئو اثرگذاری منفی را خواهد داشت.

توجه به برنامه نویسی استفاده شده در طراحی وب سایت  از نکات اثرگذار در سئو سایت می باشد که اغلب در طراحی وب سایت  مورد توجه قرار نمی گیرد. حداقل نمودن استفاده از کدها در کنار افزایش قابلیت ها  تاثیر بسزایی در سئو وب سایت خواهد گذاشت. در درج کدهای اضافه در طراحی قالب خود بپرهیزید و طراحی وب سایت خود را با حداقل کدها پیاده سازی نمایید. استفاده از کدهای جاوا اسکریپت که کارایی چندانی در طراحی وب سایت  شما ندارند تنها موجب کاهش سرعت لود صفحه طراحی وب سایت  شما می شود.

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید