موبایل فرندلی بودن طراحی سایت در سئو سایت

 

موبایل فرندلی بودن طراحی سایت مفهمومی است که در به روز رسانی سال 2015 گوگل اثرگذاری بسیاری را در سئو سایت به همراه داشته است. گوگل در رنکینگ دهی طراحی وب سایت، الگوریتم موبایل را به عنوان فاکتوری با ثاتیر بسیار فراوان در سئو در مقابل دیگر الگوریتم ها مانند پنگوئن و پاندا قرار داده است. گوگل به طراحی وب سایت ها بیان می نمایند که نمایشی سازگار طراحی سایت خود به واسط بهره گیری از دستگاه های مختلف  نمایش دهید.

 

موبایل فرندلی در مفهوم سئو سایت

موبایل فرندلی بودن طراحی سایت ها در رنکینگ طراحی وب سایت ها بخصوص سایت های تازه ایجاد شده بسیار تاثیرگذار می باشد. بهینه سازی سایت به منظور بهره گیری در موبایل، تبلت و دیگر دستگاه ها فرصت مناسبی برای بدست آوردن شانس در ارتقا عملکرد سئو و رنکینگ طراحی سایت خواهد بود.  گوگل با در نظر گرفتن این نکته که  تعداد کاربرانی که به واسط جستجو در موبایل به طراحی سایت ها هدایت می شوند در حال گسترش می باشد در این راستا موبایل فرندلی بودن را به عنوان فاکتوری با اهمیت ویژه در رنکینگ طراحی وب سایت ها قرار داده است.

 

نحوه انجام موبایل فرندلی

به منظور اعمال مفهوم موبایل فرندلی در طراحی سایت می بایست قالب و استایلی مختص دستگاه ها در سایز و ابعاد تعیین شده ایجاد شود. وب مستر ابزاری است که راهنمایی های لازمه را در جهت اعمال موبایل فرندلی درج نموده است و با پیاده سازی گام های تعیین شده در جهت صحیحی موبایل فرندلی را لحاظ نمایید. گوگل محتوا را از قالب موبایل فرندلی بودن در بخشی مجاز قرار می دهد و در واقع سرعت لود صفحه طراحی سایت ارزشی که در قبل در مبحث سئو سایت به خود اختصاص نموده بود را در جایگاهی پایین تر نسبت به مفهوم موبایل فرندلی خواهد داشت.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید