بهبود عملکرد سئو سایت با پیاده سازی نکات در طراحی سایت امکان پذیر خواهد بود. در زمان بهینه سازی سایت در نظر گرفتن اصول و نکات سئو موجب تقویت بازاریابی اینترنتی خواهد شد. ابزارهای آنالیزگر سئو در این راستا شما را کمک می نمایند تا از وضعیت سئو سایت خود مطلع شوید و در جهت بهبود ن گام بردارید. در ادامه به بیان نکاتی در این زمینه خواهیم پرداخت.

 

ساختار لینک در طراحی سایت

لینک دهی داخلی و خارجی در طراحی وب سایت از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. تعداد لینک های خارجی که به طراحی سایت شما مرتبط شده اند عاملی در تعیین اعتبار طراحی سایت شما خواهد بود. لینک دهی داخلی سایت به واسط کلمات کلیدی می تواند در تقویت رنکینگ شما موثر عمل نماید.

 

نقشه سایت

نقشه سایت به منظور بهبود دسترسی پذیری طراحی سایت شما فراهم شده است. ابزارهای سئو قابلیت ایجاد نقشه سایت را فراهم می نماید که کاوش موتورهای جستجوگر را در طراحی وب سایت شما با سهولت همراه می نماید.

 

محتوای مرتبط در طراحی سایت

یکی دیگر از نکات سئو انتشار محتوا و مطالب مرتبط با کلمات کلیدی طراحی سایت می باشد. محتوا به عنوان فاکتوری در جذب کاربر می باشد که فراهم نمودن محتوایی مرتبط با حوزه کسب کار و کلمات کلیدی می تواند در رنکینگ کلمات کلیدی شما موثر باشد.

 

متاتگ ها در طراحی سایت

متاتگ ها به عنوان بیان کننده عنوان صفحه طراحی سایت و نیز توضیحی از صفحه طراحی سایت شما می باشد. به واسط متاتگ های درج شده در صفحه طراحی سایت می توانید موتورهای جستجو را از عنوان و توضیحات صفحه طراحی سایت خود مطلع نمایید و نیز می بایست توجه داشته باشید که متاتگ ها مرتبط با کلمات کلیدی طراحی سایت انتخاب شده باشند.

 

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی بستر مناسبی برای مطلع نمودن افراد از کسب وکار و خدمات موجود در طراحی سایت شما می باشد. با انتشار محتوا طراحی سایت خود در شبکه های اجتماعی و نیز ایجاد لینک می توانید کاربران را به سمت طراحی سایت خود هدایت نمایید و جذب ترافیک را منجر شویم.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید