طراحی سایت


 

 

 

تاثیر گوگل ادورز در سئو طراحی سایت چیست

گوگل ادورز در مفهوم پرداخت هزینه ای به گوگل برای نمایش طراحی سایت با کلمات کلیدی مرتبط در صفحه نتایج جستجو خواهد شد. نمایش طراحی وب سایت در صفحه نتایج موجب هدایت ترافیک و کاربر به سمت سایت خواهد شد که تاثیرگذاری در سئو سایت را نتیجه خواهد داد که سودآوری را برای کسب وکار به دنبال خواهد داشت.

 

تاثیر گوگل ادورز در رنکینگ

این سوال پیش خواهد آمد که آیا گوگل ادورز تاثیری در سئو سایت و پروسه بهینه سازی سایت خواهد داشت.در پاسخ می بایست بیان نمود گوگل ادورز اگرچه در رنکینگ طراحی سایت شما تاثیر چندانی نخواهد داشت اما به دلیل کاوش گوگل در صفحات طراحی وب سایت شما منجر به نمایش صفحات فرعی شما در رنکینگ بالاتری خواهد شد و ایندکس گذاری سریع صفحات طراحی وب سایت شما را نتیجه خواهد داشت که در سئو سایت شما تاثیرگذار خواهد بود. افزایش ترافیک که به دلیل نمایش طراحی سایت شما در نتیجه جستجو می باشد برای اهداف کسب وکاری شما موثر می باشد و سودآوری لازمه را در کسب خواهند نمود. گوگل ادورز برای سایت هایی که عمر کوتاه تری دارند اثرگذاری بیشتری خواهد داشت زیرا گوگل به صورت مرتب در صفحات طراحی وب سایت کاوش می نماید تا در رنکینگ مناسبی صفحات را در نتایج جستجو به نمایش بگذارد.

 

فیلتر بودن گوگل ادورز در ایران

بحث دیگری که در خصوص گوگل ادورز مورد توجه قرار می گیرد فیلتر بودن گوگل ادورز در ایران می باشد که در نتیجه با کلیک بر روی لینک با صفحه فیلتر شده مواجه خواهد شد. بدین واسط با کپی نمودن آدرس و یا درج شماره تماس در زیر لینک طراحی سایت خود می توانید کاربران را به سمت کسب وکار خود هدایت نمایید.

 

 

 

طراحی سایت,بهینه سازی سایت به همراه طراحی وب سایت و طراحی پرتال تخصص شرکت طراحی نونگار است جهت اطلاع از تعرفه طراحی سایت با ما تماس بگیرید