ارحجیت فاکتورهای سئو در طراحی سایت چیست

 

فاکتورهای بسیاری در سئو سایت موجود می باشد اما ارحجیت و مقایسه اثرگذاری فاکتورهای سئو در طراحی سایت به چه ترتیبی می باشد. چک لیست های سئو وب سایت را می توان با توجه به اثربخشی به ترتیبی تنظیم نمود. دانستن اهمیت نکات سئو موجب جهت گیری مناسب در پروسه بهینه سازی وب سایت خواهد بود که در طراحی وب سایت مورد توجه قرار می گیرد.

 

مقایسه ارجحیت فاکتورهای سئو

1-      محتوا در طراحی سایت

محتوا به عنوان اصلی ترین فاکتور و نیز قلب سئو سایت شناخته می شود. فراهم نمودن محتوای با کیفیت که در ارتباط با کلمات کلیدی سایت باشد اثرگذارترین فاکتور در سئو سایت می باشد. انتخاب لیستی از عناوین مرتبط با حوزه کلمات کلیدی طراحی سایت شما و نیز تهیه محتوای متناسب با عناوین اثربخش ترین فاکتور سئو سایت می باشد.

 

2-      لینک دهی در طراحی سایت

لینک دهی داخلی و خارجی پس از محتوا اثربخشی بسیاری در پروسه سئو سایت را دارا می  باشند. لینک دهی داخلی به واسط کلمات کلیدی و متصل نمودن صفحات طراحی سایت به یکدیگر ایجاد می شود. لینک دهی خارجی که به معنای لینک دهی که دیگر وب سایت ها به طراحی سایت شما ایجاد می نماید معنا می یابد.

 

3-      کلمات کلیدی در طراحی وب سایت

کلمات کلیدی که برای کسب وکار خود انتخاب می نمایید به عنوان  فاکتوری محوریت دهنده برای محتوا، لینک ها، صفحات ودیگر المان های موجود در طراحی سایت شما می باشد. تهیه محتوا مرتبط با کلمات کلیدی می تواند در رنکینگ کلمات کلیدی بسیار اثرگذار باشد.

 

4-      قالب طراحی سایت

قالب طراحی سایت و سرعت لود صفحه فاکتور اثرگذار دیگری می باشد. عدم استفاده از کدنویسی سنگین که نیازمند زمانی طولانی برای بارگذاری می باشد در سئو سایت اثرگذار مثبت خود را ایفا نماید.

 

5-      فایل sitemaps در طراحی سایت

فایل sitemaps دایرکتوری از صفحات طراحی سایت را در اختیار موتورهای جستجو قرار می دهد و در سرعت ایندکس نمودن طراحی سایت اثرگذار می باشد.

 

6-     شبکه های اجتماعی در طراحی سایت

شبکه های اجتماعی محیط های گردهم آمدن کاربران می باشد که با انتشار محتوا طراحی سایت در شبکه های اجتماعی می توانید ترافیک را به سمت طراحی وب سایت خود جلب نمایید.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید