Page rank طراحی سایت در سئو سایت چه نقشی دارد

Page rank در مفهوم اعتبار و رنکینگی است که گوگل به دامین طراحی سایت شما می دهد. اعتبار دامین در سئو سایت و رنکینگی که گوگل به صفحات طراحی وب سایت شما می دهد اثرگذار می باشد. اعتباری که دامین طراحی سایت شما دارد و page authority منجر در زمان ایندکس گذاری صفحه جدید در طراحی وب سایت شما با ضریب تاثیرگذاری اعمال نماید. در ادامه به بیان اصطلاحاتی که مرتبط با اعتبار دامین می باشد خواهیم پرداخت.

 

Page rank گوگل در سئو

گوگل  Page rank نیز اعتباری است که گوگل برای دامین طراحی سایت ها بر مبنای قدمت دامین و دامنه در نظر می گیرد.اگرچه Page rank گوگل یک فاکتور غیر رسمی است که توسط گوگل دیر به دیر به روز رسانی می شود اما با این همه گوگل از فاکتوری مانند اعتبار دامین و ترافیک کاربران برای رنکینگ صفحات طراحی سایت بهره گیری می نماید و حتی نمی توان Page rank را به تنهایی فاکتوری در سئو و بهینه سازی سایت قرار نمی دهد.

 

page authority در سئو

page authority اعتباری است که به صفحات طراحی سایت داده می شود. برخی سایت ها مانند سایت  moonsy یا opensiteexplorer.org این اعتبار دهی به صفحات سایت و یا اعتبار دامین را آنالیز می نمایند و شما با درج دامین خود می توانید در خصوص اعتبار نام دامین و اعتبار صفحات طراحی وب سایت خود ایده نظری یابید. page authority همان Page rank گوگل می باشد

 

آنالیز page authority در سئو

page authority را عددی از بازده 1 تا 100 اختصاص خواهد داده شد. در این میان page authority از 70 به بالا بیانگر اعتبار بسیار عالی صفحات طراحی سایت شما می باشد که در ایران بسیار محدود می باشد و اغلب مربوط به طراحی سایت هایی است که در سطح بین المللی کار می کنندو به همین ترتیب کاهش page authority به معنای کاهش اعتبار صفحات طراحی سایت شما می باشد. در ایران  اغلبpage authority در 60 و 50 به طراحی سایت های قدرتمند داده شده است و نیز page authority 20 به سایت های تازه ایجاد شده داده می شود. page authority ملاکی در سئو سایت و رنکینگ می باشد از این رو تلاش در افزایش آن کمکی در جهت رنکینگ صفحات طراحی وب سایت شما می شود. این امر می تواند با بهبود دسترس پذیری صفحه و افزایش تعداد لینک گذاری داخلی و خارجی صفحه همراه شود.

 

 

 

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید