تاثیر لینک داخلی در طراحی وب سایت و سئو

 

 

 

 

لینک داخلی چه تاثیری در سئو سایت دارد و چرا همواره در طراحی سایت و مبحث بهینه سازی سایت به آن توجه می شود. لینک داخلی که در مفهوم اتصال نمودن صفحه طراحی وب سایت شما به دیگر صفحات می باشد از یک سو دسترس پذیری کاربران را به محتوا و مطالب شما افزایش می دهد و از سویی دیگر منجر خواهد شد موتور جستجو گوگل مدت زمان بیشتری را در صفحات سایت شما کاوش نماید.

 

لینک داخلی در سئو سایت

درج لینک داخلی که در مفهوم درج نمودن کلمات کلیدی و نیز استفاده از تیتر دیگر صفحات در طراحی وب سایت شما می باشد منجر خواهد شد که گوگل در زمان ایندکس نمودن صفحه لینک های درج شده را نیز کاوش نماید و در نتیجه خزنده های گوگل مد زمان بیشتری را در صفحه طراحی سایت شما کاوش و جستجو می نمایند.

 

لینک داخلی و تاثیر آن در bounce rate

bounce rate فاکتوری منفی است که در مقابل میزان ترک نمودن کاربران پس از ورود به طراحی سایت داده می شود فلذا هرچه میزان bounce rate شما کمتر باشد کاربرپسند بودن طراحی سایت شما وضعیت بهتری دارد. حال وجود لینک های داخلی در صفحات منجر خواهد شد که کاربران به دیگر صفحات مرتبط که لینک ها آن درج شده است رجوع نمایند و در نتیجه عمل مدت زمان بیشتری را در طراحی سایت شما جستجو و سپری نمایند که در واقع میزان bounce rate شما کاهش می یابد که تمامی ب واسط درج نمودن لینک های داخلی و متصل نمودن محتواو و مطالب مرتبط و دلخواه کاربر می باشد که در سئو وب سایت شما و عملکرد شما اثرگذار خواهد بود.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید