الکسا در آنالیز سئو طراحی سایت چیست

 

سایت الکسا alexa.com  از قدرتمندترین سایت های آنلاین آنالیزگر سئو سایت می باشد که وضعیت عملکردی و ترافیک طراحی سایت را مورد تحلیل قرار می دهد. سایت الکسا متریک های سئو مختلفی را مورد تحلیل قرار می دهد که در نتیجه عمل عددی را به عنوان خروجی به عنوان رتبه شما در سطح کشور و نیز جهان ارائه نماید.

Bounce Rate الکسا از منظر سئو سایت

Bounce Rate فاکتور منفی است که در بیان میزان افرادی از طراحی سایت شما را ترک می نماید بیان می شود. هرچه Bounce Rate طراحی وب سایت شما کمتر باشد در این مفهوم می باشد که تعداد افراد کمتری پس ازورود به طراحی سایت شما، سایت را ترک نموده اند. رتبه الکسا با سئو سایت و مبحث بهینه سازی سایت رابطه مستقیم دارد بدین معنا که طراحی وب سایت ها با رتبه کمتر در سایت، سئو سایت قدرتمندتری را دارا می باشند. جذب ترافیک بیشتر به سمت طراحی سایت در مفهوم اختصاص رتبه خوب در الکسا خواهد بود که هر چه رتبه شما کمتر و پاینن تر باشد بهتر می باشد. حال این جذب ترافیک اگر درصد بالایی را به واسط موتور جستجو گوگل دریافت نموده باشد در این صورت طراحی وب سات شما ، سئو سایت قدرتمندتری را به خود اختصاص نموده است.

پاپ آپ در سئو سایت

پاپ آپ منجر به افزایش ترافیک طراحی سایت شما می شود اما افراد پس از باز شدن صفحه طراحی سایت آن را خواهند بست و درصد ترک از صفحه طراحی وب سایت شما بالا خواهد بود که همان Bounce Rate شما در الکسا خواهد بود. پاپ آپ ها تاثیری در سئو سایت نخواهند داشت و اغلب تصوریری ناخوشایند از طراحی سایت شما در ذهن کاربر ایجاد می نماید

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید