الگوریم پاندا در محتوای طراحی سایت چیست

 

گوگل بر اساس الگوریتم پاندا خود بیان نمود که با طراحی سایت هایی که از محتواهای کوتاه و بی کیفیت در صفحات طراحی وب سایت خود استفاده می نمایند وارد عمل خواهد شد و از منظر سئو سایت و بهینه سازی وب سایت مورد تحلیل قرار می دهد. محتواهای کوتاه و بی کیفیت که تنها با تکرار بی رویه کلمات کیدی طراحی سایت همراه می باشند و بدور از ارزش محتوایی می باشند طبق الگوریتم پاندا گوگل پنالتی خواهند شد.

محتوا در سئو

استفاده از کپی مطالب ومحتوای دیگر طراحی سایت ها منجر خواهد شد که گوگل اعتبار منفی به طراحی وب سایت شما دهد که در نتیجه در پروسه سئو سایت به عنوان نکته منفی محسوب می گردد. اگرچه ار اس اس RSS این پروسه را در خود جایدهی نموده اند که خبرها و مطالب دیگر وب سایت ها را خواننده و به طور اتوماتیک در طراحی سایت انتشار دهند اما اغلب به دلیل انتشار مطالب در حجم زیاد و به روز بودن مداوم در تیترهای خبرها در صفحه نتایج گوگل نمایش داده می شوند و اغلب پس از مدتی ترافیک خوبی را به سمت خود جذب می نمایند. اما انتشار چند مطالب کپی شده از دیگر طراحی وب سایت ها اعتبار بسیار منفی را از منظر بهینه سازی سایت و رنکینگ به شما اختصاص می دهد.

الگوریتم معنایی گوگل

لگوریتم معنایی گوگل بدین معناست که گوگل با توجه به محتوا و مفهومی که در حال انتقال است صفحه طراحی سایت شما را رتبه بندی می کند نه براساس کلمات کلیدی درج شده در آن. الگوریتم معنایی گوگل در زبان انگلیسی جایگاه خود را یافته است و مطالب انتشار یافته در زبان انگلیسی را براساس مفهوم در حال القا رتبه بندی و رنکینگ می نماید اما در زبان فارسی هنوز الگوریتم معنایی گوگل کاربرد ندارد و گوگل براساس کلمات کلیدی درج شده در خصوص ارزش و رتبه بندی محتوای درج شده در صفحات طراحی سایت قضاوت خواهد نمود.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید