آخرین به روز رسانی سئو طراحی سایت

سئو سایت و مبحث بهینه سازی وب سایت به واسط تغییرات در الگوریتم های گوگل همواره دچار تغییرات می شود. به روز رسانی های مرتبی که گوگل در نتایج جستجو و رنکینگ طراحی سایت ها انجام می دهد دستخوش همین تغییرات می باشد. حال به دنبال به روز رسانی در الگوریتم های گوگل اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت همراه در حال تغییر می باشد. در این میان نکات سئو که مرتبط با آخرین به روز رسانی سئو می باشد در زیر به صورت لیست درج شده است.

 

 

اهمیت ارزش محتوا در سئو

با تغییرات در الگوریتم های گوگل محتوای با کیفیت جایگاه بیشتری پیدا نموده است. کلمات کلیدی که برای طراحی سایت خود انتخاب نموده اید را گسترش دهید و حال محتوایی با کیفیت در خصوص کلمه کلیدی گسترش یافته ایجاد نمایید. نمایش طراحی وب سایت شما در کلمات کلیدی که گسترش یافته ای از کلمه کلیدی اصلی می باشد در جهت تقویت رنکینگ طراحی سایت و سئو سایت شما خواهد بود.

 

 

لینک سازی خارجی در سئو

لینک سازی خارجی زمانی قدرتمندی خود را نشان خواهد داد که درون صفحات طراحی سایت خود کلمه کلیدی انتخابی خود را تکرار نموده باشید. توجه داشته باشید که محتوای طراحی وب سایت خود را حول کلمات کلیدی محوریت دهید و در گاهی بعد بک لینک و لینک های خارجی ایجاد نمایید. تعداد بک لینک ها را فاکتور قرار ندهید بلکه محوریت می بایست کیفیت لینک ها باشد.

 

 

سئو پروسه پیوسته

سئو سایت و بهینه سازی سایت مبحث پیوسته ای می باشد که همواره در طراحی سایت خود می بایست بدان توجه نمایید. رها نمودن پروسه سئو سایت موجب از دست دادن رنکینگ و جایگاه خود در مقابل دیگر طراحی سایت ها می شود. ایجاد محتوای تازه و با کیفیت و همچنین لینک سازی خارجی را بطور پیوسته و متداول انجام دهید.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید