ابزار گوگل در سئو طراحی سایت

 

ابزارهایی که گوگل برای سئو سایت و مبحث بهینه سازی سایت در نظر گرفته است لیستی از ابزارهای آنالیزگر می باشد که هریک کارآمدی لازمه را در آنالیز سئو طراحی سایت اعمال می نمایند. اینکه طراحی وب سایت شما چه وضعیتی را در لینک سازی نسبت به دیگر رقبا دارند، چه حجمی از بک لینک برای طراحی سایت شما جمع آوی شده است و دیگر اطلاعات تمامی در جهت آنلیز سئو سایت شما کمک کننده خواهد بود.

 

 

گوگل وب مستر در سئو سایت

 

گوگل وب مستر ابزار آنالیزگر بسیار کارآمدی در جهت سئو سایت شما می باشد.درصد مشاهده شدن طراحی سایت شما براساس کلمات کلیدی خاص و همچنین صفحاتی از طراحی وب سایت شما که دیده می شود. تعداد لینک های جمع آوری شده از طراحی سایت شما در دامنه های مختلف ، درخواست کاوش در طراحی وب سایت شما، درخواست برداشتن صفحات خاص از موتور جستجو گوگل و غیره که تمامی کمک کننده در جهت سئو سایت شما خواهد بود. با مراجعه به صفحه گوگل وب مستر می توانید فایل ارسالی را در هاست خود بارگذاری کنید و یا اینکه کد ارسالی را در صفحه طراحی سایت خود درج نمایید.

 

 

گوگل keyword palnner  در سئو

 

گوگل keyword palnner می تواند لیستی از کلمات کلیدی به ترتیب بیشترین درصد جستجو را به شما به نمایش بگذارد. بدین واسط می توانید کلمات کلیدی را که بیشترین درصد جستجو را دارند در برنامه کاری سئو وب سایت و بهینه سازی سایت خود قرار دهید تا سودآوری و کاربر لازمه را داشته باشید. تهیه صفحات براساس کلمات کلیدی که بیشترین درصدد جستجو را دارند برای بسیاری از صاحبان طراحی سایت موثر خواهد بود.

 

 

گوگل page speed در سئو

 

با توجه به اهمیتی که سرعت لود صفحه طراحی سایت در سئو سایت و بهینه سازی وب سایت  دارد استفاده از ابزار گوگل page speed می تواند شما را در جهت بهبود سرعت لود صفحه طراحی وب سایت کمک کند.

 

 

گوگل analytics در سئو

 

شاید دانستن اینکه کدام یک از صفحات طراحی سایت شما پر ترافیک ترین ورودی را از گوگل دارد برای شما جالب باشد. گوگل آنالیز می تواند میزان ترافیکی که به صفحات طراحی سایت شما وارد می شود را مشخص نماید و در مقصود آنالیز وضعیت طراحی سایت شما موثر عمل نماید.

 

 

 

ارتباط با ما

  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید