کامنت گذاشتن در طراحی سایت

 

 

 

 

کامنت comments گذاشتن در کد صفحه طراحی سایت اغلب به منظور بیان نمودن نکته و یا مطلبی در طراحی وب سایت شما می باشد اما مورد اجرا قرار نمی گیرد و تنها به منظور واضح بودن کدنویسی طراحی سایت کاربرد می یابد. شاید بخشی از کدنویسی طراحی سایت شما با نکته ای همراه باشد در اینصورت اگر در آینده با ادیت و اصلاح روبه رو شوید نیازمند صرف تایم خواهید بود تا کد مورد نظر را پیدا نمایید. در این شرایط کامنت ها و نظراتی که در صفحه طراحی سایت خود درج می نمایید کمکی بسیاری را به شما خواهد نمود. کد زیر نمونه ای از درج کامنتcomments در صفحه طراحی سایت شما خواهد بود.


<!-- Write your comments here -->


همانطور که مشاهده می نمایید کامنت comments با این علامت <!-- آغاز شده است و در انتها نیز --> را دررج می نمایید و در این میان پیام خود را منظور می گردانیم تا کدنویسی صفحه طراحی سایت ما برای افرادی که قصد ادیت در کدنویسی را داشته باشند به راحتی این امر را به انجام رسانند.

 

کامنت شرطی در طراحی سایت


شاید بخواهید کامنت شرطی را در طراحی سایت خود درج نمایید بدین منظور که اگر شرایط خاصی وجود داشت مرورگر کدهای خاصی را اجرا نماید. کد زیر مثالی از این خواهد بود.


<!--[if IE 8]>
.... some HTML here ....
<![endif]-->


در کد بالا اگر مرورگر ما اینترنت اکسپلرر با ورژن 8 باشد کدهای موجود را می خواند.اغلب برای تنظیم نمودن نحوه نمایش صفحه طراحی سایت در مرورگرهای IE از کامنت گذاری در صفحه طراحی وب سایت استفاده می نمایند تا نحوه نمایش را با مرورگر تطبیق نمایند. نمایش مناسب صفحات طراحی سایت در مرورگرهای مختلف موجب رضایتمندی کاربران خواهد شد که در نتیجه تاثیرگذاری خود را در سئو سایت و بهینه سازی سایت خواهد داشت.

 

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید