وب برندینگ در طراحی سایت (سری سوم)

 

 

 

 

 

وب برندینگ با آیتم های متعددی سروکار دارد که هر یک اثرگذاری متفاوتی را دارا می باشد و با توجه به گسترش استفاده از اینترنت اثرگذاری آن همه روزه بیشتر خواهد شد و از این رو دغدغه خاص صاحبان طراحی سایت قرار گرفته است.

 

 

گرافیک طراحی سایت

 

گرافیک طراحی سایت فاکتور مهمی است که موجب جلب  نظر و توجه کاربران می گردد. استفاده از تصاویر گرافیکی زیبا ، ایجاد ایده های خلاق و گرافیکی مواردی است که موجب زیبایی طراحی وب سایت شما می شود و موجب خواهد شد که کاربر تمایل به ماندن مدت زمان بیشتر در طراحی سایت شما داشته باشد و وفاداری کاربر را به طراحی سایت شما بیشتر می نماید. وجود بنر زیبا که در آن لوگو و برند تجاری شما درج شده باشد ، همخوانی رنگ ها در قالب طراحی سایت شما ، ایجاد منوی زیبا در طراحی سایت ، تصاویر گرافیکی زیبا و خلاق تمامی آیتم های زیبایی بخش به صفحه طراحی وب سایت شما خواهد بود که در نتیجه امر اثرگذاری در سئو سایت و بهینه سازی سایت شما خواهد داشت زیرا که کاربرپسند بودن به عنوان فاکتوری است که در سئو سایت مورد آنالیز قرار می گیرد.

 

 

بنر تبلیغاتی در دیگر طراحی سایت

 

بنر تبلیغاتی در دیگر طراحی سایت ها موجب دیده شدن طراحی وب سایت شما می گردد. وجود بنرهای تبلیغاتی که از آیتم های فلش و گیف استفاده شده باشد موجب جلب توجه و نظر کاربر می شود و افراد را با نام تجاری و برند شما اشنا می نمای. استفاده از بنر تبلیغاتی که از تصاویر گرافیکی زیبا استفاده شده باشد و همچنین لوگو و جمله تبلیغاتی شما را درج نماید بطور گسترده در تصویر سازی کاربران اثرگذاری می نماید. فلذا سعی نماید بنرهای تبلیغاتی خود را در دیگر طراحی سایت ها درج نمایید تا کاربران بیشتری را به سمت طراحی وب سایت خود هدایت نمایید و تاثیرگذاری آن را در سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت مشاهده نمایید.

 

 

 

ارتباط با ما
  • دفتر ستارخان : ابتدای شادمهر، پلاک 425، ساختمان نونگار
  • تلفن تماس: 66 51 41 40 - 66 51 83 54
  • دفتر گیشا: بازار نصر , نبش کسروی , پلاک 2 , ساختمان نونگار
  • تلفن تماس : 88 26 89 90 - 88 26 62 00
  • فکس : 66 51 96 07
برای اطلاع از مشاوره اجرا برآورد هزینه تکنولوژی تولید فرم زیر را ارسال کنید